Roadhog

Roadhog
@Roadhog
Złożoność

Mako Rutledge

Wieprzu potrafi szybko pozbyć się przeciwników przyciągając ich hakiem a dobijając alternatywnym atakiem bądź poprzez odrzucenie.

  • Organizacja: Były członek Śmieciarzy
  • Zajęcie: Ex Egzekutor Gangu, Ochroniarz
  • Baza: Junkertown, Australia
Podstawowe staty
HP: 600
Tarcza: 0
Pancerz: 0
Silny przeciwko
Słaby przeciwko

Informacje ogólne

Roadhog jest mordercą, który zapracował na swoją reputację jako bezmyślny i okrutny niszczyciel.

Mako Rutlege był prostym rolnikiem w Australii. Jednak złe decyzje administracji rządowej zajęły te tereny pod budowę omnium, a po kryzysie omnicznym, przekazały w całości tereny robotom. Rolnicy, którzy musieli stanąć oko w oko z wysiedleniem z ich ziem postanowili za wszelką cenę przetrwać i zatrzymać swoje ziemie.

Wybuchł bunt, podczas którego stworzono Front Wyzwolenia Australii. Jego celem była wojna o tereny zabrane rolnikom. Podczas jednej z akcji doszło do wybuchu rdzenia fuzyjnego przez co wiele ziem zostało skażonych a resztki metali porozrzucane w obrębie wielu kilometrów od źródła eksplozji.

Widząc to Mako załamał się. Musząc na nowo przystosować się do realiów zaczął patrolować zniszczone autostrady. Z czasem zatracił się w swojej misji i zszedł na drogę zniszczenia i pożogi.

Umiejętności

Scrap Gun / Szmelcownica

Szmelcownica jest podstawowym atakiem Roadhoga. Jest to broń krótkodystansowa o 4 ładunkach, która wyrzuca w przeciwnika potężną salwę metalu o dużym rozrzucie. Pod prawym przyciskiem myszki wystrzeliwuje pociskiem kartaczowym, który po trafieniu w cel eksploduje metalowymi odłamkami zadając obrażenia wszystkim wrogom w pobliżu.
Klawisz:

Klawisz: LPM / PPM

Take a Breather / Odsapnij

Dzięki tej umiejętności Roadhog może bardzo szybko odzyskać część punktów życia. Jednak aby użyć tej umiejętności zalecamy schować się za ścianą lub w jakimś spokojnym miejscu.
Klawisz:

Klawisz: Shift

Chain Hook / Hak na Łańcuchu

Roadhog zarzuca łańcuchem w stronę wroga i przyciąga go w swoją stronę wypowiadając słowa Come here, z tonem bardzo podobnym do Scorpiona z Mortal Kombat.
Klawisz:

Klawisz: E

Whole Hog / Świniak

Ulti tego bohatera bozwala na potężny atak minigunem w stronę wrogów, który nie tylko rani ale i odrzuca wrogów na duże odległości dzięki czemu Roadhog bardzo szybko może wyczyścić teren z wrogów.
Klawisz:

Klawisz: Q

Synergia

Niedostępne na ten moment.

Zagrożenia

Niedostępne na ten moment.

Gameplay

Galeria

roadhog-screenshot-001.1PMHl roadhog-screenshot-002.1uku0 roadhog-screenshot-003.2SoIb roadhog-screenshot-004.1vhvC roadhog-screenshot-005.4UBx1

Ocena bohatera

Melee-focused action games have spent years enacting the fantasy of engaging in armed combat, fortunately sparing us the hours. Fortunately, For Honor comes with a suite of options and modes to get you up to speed in each class relatively quickly.

85%

Gameplay 80%

80% Complete

Graphics 55%

55% Complete

Sounds 32%

32% Complete
Positive:

Stunning action sequences

Nuanced, emotional characters

Gorgeous world, animation

Negative:

Inconsistent cover system

Combat sometimes becomes too chaotic

Fighting against more than one opponent