Soldier 76 – Żołnierz 76

Soldier 76 – Żołnierz 76
@Soldier 76 – Żołnierz 76
Złożoność

Jack Morrison

Żołnierz: 76 to klasyczny bohater natarcia z karabinem maszynowym i polem biotycznym pozwalającym na samoleczenie.

  • Organizacja: Były Agent Overwatch
  • Zajęcie: Mściciel
  • Baza: Nieznana
Podstawowe staty
HP: 200
Tarcza: 0
Pancerz: 0
Silny przeciwko
Słaby przeciwko

Informacje ogólne

Żołnierz 76 jest mrocznym wyjętym spod prawa mścicielem, który poszukiwany przez światowe agencje rządowe toczy wojnę mającą na celu ujawnienie przyczyn upadku Overwatch.

Chodzą słuchy, że Overwatch upadło celowo. Nie są znane szczegóły jednak podejrzewa się, że Soldier 76 jest zdeterminowany bo to udowodnić. Od dłuższego czasu napadał na instytucje finansowe, korporacje oraz obiety Overwatch na całym świecie skąd kradł prototypy i tajne projekty organizacji.

Nikt nie zna prawdziwej toższamości Żołnierza 76 poza nim samym. Jest jednak niemal pewne, że brał udział w programie mającym na celu zwiększenie siły bojowej żołnierzy. Jest niebywale silny, niezwykle szybki i inteligentny. Jack Morrison – ikona Overwatch – bo tak naprawdę nazywa się ten bohater, z ukrycia dopadnie wszystkich, którzy przyczynili się do upadku organizacji Overwatch.

Nie podda się dopóki nie dopnie swego.

Umiejętności

Heavy Pulse Rifle / Ciężki Karabin Pulsacyjny

Jest to podstawowy atak Żołnierza 76. Wystrzeliwuje 25 pocisków w niespełna 3 sekundy po czym przeładowuje w niecałą sekundę. Bardzo przydatny przy bezpośrednim starciu z przeciwnikiem zarówno na otwartek jak i zamkniętej przestrzeni.
Klawisz:

Klawisz: LPM

Helix Rockets / Rakiety Helix

Żołnierz 76 wystrzeliwuje rakiety, które docierając do przeciwnika zadają ogromne obrażenia. Skuteczne jako kończący atak lub dobicie uciekinierów. Dodatkowo zadaje obrażenia obszarowe raniąc pobliskich wrogów.
Klawisz:

Klawisz: RPM

Sprint / Sprint

Jest to druga postać, która może chwilowo zwiększyć swoją szybkość. Dzięki sprintowi Żołnierz może łatwiej dotrzeć do przeciwników jak również zbiec w przypadku kryzysowej sytuacji.
Klawisz:

Klawisz: Lewy Shift

Biotic Field / Pole Biotyczne

Emiter Pola Biotycznego ustawiony przy pobliskich sojuszniczych jednostkach przywraca punkty życia. Przydatne szczególnie na małych przestrzeniach gdzie zebrani są sojuszniczy bohaterowie.
Klawisz:

Klawisz: E

Tactical Visor / Wizjer Taktyczny

Wizjer Taktyczny automatycznie naprowadza celownik na wrogich bohaterów. Gdy w polu celownika nie znajduje się żaden szybko przeskakuje na kolejnego, który znajduje się w zasięgu broni Żołnierza 76.
Klawisz:

Klawisz: Q

Synergia

[table id=13 /]

Zagrożenia

[table id=25 /]

Gameplay

Galeria

soldier-76-screenshot-001.2H7KU soldier-76-screenshot-002.3tWQu soldier-76-screenshot-003.0fV00

Ocena bohatera

Melee-focused action games have spent years enacting the fantasy of engaging in armed combat, fortunately sparing us the hours. Fortunately, For Honor comes with a suite of options and modes to get you up to speed in each class relatively quickly.

85%

Gameplay 80%

80% Complete

Graphics 55%

55% Complete

Sounds 32%

32% Complete
Positive:

Stunning action sequences

Nuanced, emotional characters

Gorgeous world, animation

Negative:

Inconsistent cover system

Combat sometimes becomes too chaotic

Fighting against more than one opponent