Sombra

Sombra
@Sombra
Złożoność

░░░░░░

Sombra to tajemnicza hakerka, która skutecznie pozbawi przeciwników umiejętności oraz przebiegnie między nimi niewidzialna.

  • Organizacja: Talon
  • Zajęcie: Hakerka
  • Baza: Dorado, Meksyk
Podstawowe staty
HP: 200
Tarcza: 0
Pancerz: 0
Silny przeciwko
Słaby przeciwko

Sombra – Zarys fabularny

Od dłuższego czasu społeczność Overwatch żyje nową postacią, która w końcu została dodana do gry! Tak dokładnie oczekiwanie na Sombrę dobiegło końca już za tydzień będzie ona dostępna na serwerach PTR. Tym czasem przyjrzymy się jej historii! Prawdziwe imię nowej bohaterki nie jest znane… hmm czyżby bała się swojej przeszłości z organizacji Los Muertos? Ciężko powiedzieć nasza nowa postać to 30 letnia hakerka pochodząca z Dorado (Meksyk). Jest jedną z najbardziej osławionych hakerek, która wykorzystuje swoje umiejętności, aby sprawnie manipulować najważniejszymi ludźmi na świecie.

Dzieciństwo „Sombry” nie należało do najłatwiejszych, jako dziecko przeżyła ogromną tragedię w swoim rodzimym mieście. Jej rodzice zginęli podczas Kryzysu Omnicznego. Nasza osierocona bohaterka postanowiła wykorzystać swoją smykałkę do komputerów i hakowania. Jej umiejętnościami zainteresował się gang Los Muertos. Nasza bohaterka miała duży wkład w samozwańczą rewolucję gangu przeciwko władzom… Los Muertos uważali, że na odbudowie infrastruktury całego kraju dorobili się najbogatsi a pozostałe społeczeństwo pozostało porzucone na pastwę losu. Niczego niespodziewająca się wciąż rozwijała swoje umiejętności i osiągała wiele sukcesów na… Jednak światowa konspiracja, której trop wpadła miała ją już na celowniku. Niestety w obawia o swoje bezpieczeństwo musiała usunąć wszystkie ślady swojej tożsamości i na stałe „zniknąć”.

Dopiero po pewnym czasie postanowiła wyjść z cienia i wtedy też przybrała przydomek „Sombra” zdeterminowana jak nigdy chciała poznać całą prawdę o odkrytym spisku. Coraz śmielsze i liczniejsze ataki hakerskie sprawiły, że zyskała ona grono zwolenników w tym członków Szponu. Postanowiła wstąpić w szeregi tej organizacji i najprawdopodobniej maczała swoje palce w atakach hackerskich na wielkie światowe korporacje. Ataki te wywołały w Meksyku falę protestów przeciwko potentatowi na rynku energetycznym „LumériCo” i naruszyły bezpieczeństwo zakładów Volskaya Industries – przemysłowego ramienia rosyjskich sił obronnych przeciwko omnikom.

Umiejętności

Machine Pistol / Pistolet Maszynowy

Podstawowy atak Sombry, używa pojedynczego karabinku maszynowego typu UZI. Jest to broń krótkodystansowa z dużym rozrzutem. Jeden magazynek zawiera 60 pocisków.
Klawisz:

Klawisz: LPM

Hack / Hakowanie

Sombra stunuje przeciwnika powodując, że nie może się poruszać przez określony czas. Może również blokować pozyskanie apteczki przeciwnikom jak i przyspiesza ich odnawianie sojusznikom. Posiada 12 sekundowy cooldown.
Klawisz:

Klawisz: PPM

Thermoptic Camo / Kamuflaż Termooptyczny

Sombra na pewien moment staje się niewidzialna dla przeciwników. Dostaje insta boosta szybkości. Zaatakowanie jej bądź użycie określonych umiejętności pozbawia ją kamuflażu termooptycznego. Cooldown: 6 sekund.
Klawisz:

Klawisz: Shift

Translocator / Translokator

Sombra pozostawia w wybranym miejscu marker nawigacyjny teleportacji. Może pojawić się w miejscu gdzie pozostawiła swój marker teleportacyjny jeśli jeszcze pozostaje aktywny - również w trakcie walki. Czas trwania 15 sekund, cooldown: 6 sekund.
Klawisz:

Klawisz: E

EMP / Impuls Elektromagnetyczny

Sombra używa wyładowania energii elektromagnetycznej o dużym promieniu rażenia, które niszczy wrogie bariery i osłony oraz hakuje wszystkich przeciwników w zasięgu.
Klawisz:

Klawisz: Q

Opportunist / Oportunista

Umiejętność pasywna. Pozwala Sobrze widzieć przez ściany wszystkich przeciwników, którzy posiadają mniej niż połowę życia.
Klawisz:

Wideo

Galeria

sombra

Nowy animated short – Infiltracja już online! 1ow_sombra_3p_002_png_jpgcopy ow_sombra_3p_001_png_jpgcopy ow_sombra_3p_000_png_jpgcopy ow_sombra_1p_001_png_jpgcopy ow_sombra_1p_000_png_jpgcopy

Ocena bohatera

Melee-focused action games have spent years enacting the fantasy of engaging in armed combat, fortunately sparing us the hours. Fortunately, For Honor comes with a suite of options and modes to get you up to speed in each class relatively quickly.

85%

Gameplay 80%

80% Complete

Graphics 55%

55% Complete

Sounds 32%

32% Complete
Positive:

Stunning action sequences

Nuanced, emotional characters

Gorgeous world, animation

Negative:

Inconsistent cover system

Combat sometimes becomes too chaotic

Fighting against more than one opponent