Tracer

Tracer
@Tracer
Złożoność

Lena Oxton

Tracer to bardzo dynamiczny bohater, który bez problemu rozprawi się z bohaterami wsparcia na tyłach przeciwnika.

  • Organizacja: Overwatch
  • Zajęcie: Awanturniczka
  • Baza: Londyn, Wielka Brytania
Podstawowe staty
HP: 150
Tarcza: 0
Pancerz: 0
Silny przeciwko
Słaby przeciwko

Zarys fabularny Tracer

Tracer, a właściwie Lena Oxton jest byłą członkinią organizacji Overwatch operującą w Londynie. Historia bohaterki rozpoczęła się podczas nowatorskich testów lotniczych Overwatch, podczas których doszło do tragicznego wypadku. Zasiadła jako pilot w myśliwcu Slipstream – prototypu umożliwiającego teleportację w dowolne miejsce na Ziemi. Testy jednak nie przebiegły po myśli konstruktorów i usterka matrycy spowodowała, że samolot po prostu zniknął z radarów, a Lena, którą uznano za zmarłą, pochowano bez ciała.

Musiały minąć miesięce aby w magiczny sposób znowu pojawiła się wśród rodaków. Doświadczenie, którego doznała zmieniły Tracer, dosłownie… Przez dłuższy czas jej ciało ulegało desynchronizacji czasowej, przez co nie mogła się w pełni zmaterializować. Chorobę tą nazwano „rozwarstwieniem czasowym”. Nikt jednak nie był w stanie jej pomóc, aż do czasu gdy genialny naukowiec – Winston pokazał całemu światu nadzieję dla młodej kobiety. Zaprojektował akcelerator czasowy, dzięki któremu Smuga mogła powrócić do żywych. Urządzenie to pozwoliło dodatkowo posiąść Lenie kilka nowych umiejętności bardzo przydatnych w organizacji Overwatch. Dzięki temu stała się jedną z najlepszych agentek.

Umiejętności

Tracer jest najszybszą jednostką w grze, przy czym przypłaca to najniższym poziomem HP w grze wynoszącym tylko 150. Jest bardzo mobilną bohaterką, która będzie dominowała w początkowej fazie gry i szybkiej ucieczce z pola walki.

Pulse Pistols / Pistolety Pulsacyjne

Podstawową umiejętnością Tracer są pistolety pulsacyjne. Zaletą tych pistoletów jest bardzo duża ilość wystrzelonych pocisków w krótkim czasie (w niecałe 2s wystrzeliwuje ponad 40 pocisków). Umiejętność ta idealnie sprawuje się w bliskim starciu. Gorzej jednak wygląda to już w starciu z dalszej odległości. Do minusów tej umiejętności trzeba zaliczyć ok. 2-3 sekundowe przeładowanie. Umiejętność ta jest jednak nieskuteczna wobec pancerza Reinhardta i Winstona oraz tarczy elektromagnetycznej.
Klawisz:

Klawisz: LPM

Blink / Mignięcie

Dzięki tej umiejętności Tracer w bardzo krótkim czasie ma szansę przedostać się między szeregi wroga i zadać dotkliwe obrażenia. Mignięcie pozwala na teleportację bohaterki 10 metrów dalej. Zanim ładunki się wyczerpią możemy przenieść naszą bohaterkę trzykrotnie. Warto zaznaczyć, że można to robić tylko horyzontalnie. Nie będziemy mieli możliwości wskoczyć na budynki ani polecieć. Ładunki odnawiają się co kilka sekund.
Klawisz:

Klawisz: Shift

Recall / Powrót

Umiejętność bardzo przydatna gdy nagle trafimy między wrogów przy których nie mamy szans. Tracer w ciągu sekundy może cofnąć swoją postać w czasie odzyskując pełnię zdrowia i amunicję sprzed kilku sekund. Analogicznie, postać fizycznie cofa się o kilka metrów dzięki czemu możemy skierować nasze pistolety pulsacyjne na pozycje, w których ostatnio widzieliśmy wroga. Jest szczególnie przydatna kiedy musimy przywrócić zdrowie bohaterce nie mając w pobliżu żadnej postaci leczącej.
Klawisz:

Klawisz: E

Bomba Pulsacyjna / Pulse Bomba

Umiejętność ultymatywna. Pozwala na rzucenie w pobliskie miejsce bomby czasowej, która po określonym czasie wybucha zadając ogromne obrażenia wszystkim znajdującym się w polu rażenia postaciom. Zaletą tej umiejętności są obrażenia obszarowe jak i możliwość rzucenia bomby bezpośrednio w przeciwnika, co skutkuje natychmiastową śmiercią i brak szans na ucieczkę.
Klawisz:

Klawisz: Q

Synergia

[table id=16 /]

Zagrożenia

[table id=28 /]

Gameplay

Galeria

Tracer_Overwatch_011 Tracer_Overwatch_010 Tracer_Overwatch_009 Tracer_Overwatch_008 Tracer_Overwatch_006 Tracer_Overwatch_005 Tracer_Overwatch_004 Tracer_Overwatch_003 Tracer_Overwatch_002 Tracer_Overwatch_001

Ocena bohatera

Melee-focused action games have spent years enacting the fantasy of engaging in armed combat, fortunately sparing us the hours. Fortunately, For Honor comes with a suite of options and modes to get you up to speed in each class relatively quickly.

85%

Gameplay 80%

80% Complete

Graphics 55%

55% Complete

Sounds 32%

32% Complete
Positive:

Stunning action sequences

Nuanced, emotional characters

Gorgeous world, animation

Negative:

Inconsistent cover system

Combat sometimes becomes too chaotic

Fighting against more than one opponent