Widowmaker

Widowmaker
@Widowmaker
Złożoność

Amélie Lacroix

Wdowa to snajper z umiejętnością widzenia przez ściany i trującą miną.

  • Organizacja: Szpon
  • Zajęcie: Zabójczyni
  • Baza: Annecy, Francja
Podstawowe staty
HP: 200
Tarcza: 0
Pancerz: 0
Silny przeciwko
Słaby przeciwko

Zarys fabularny Widowmaker

Wdowa to bezlistosna zabójczyni, która bez zająknięcia zabija na zlecenie ogranizacji Szpon, nie odczuwając przy tym żadnych emocji. Widowmaker była żoną Gerarda Lacroix – dowódcy specjalnego zespołu Overwatch, eliminującego terrorystów z organizacji Szpon. Terroryści widząc problemy z Gerardem, porwali jego żonę poddając ją przeprogramowaniu neuronalnemu – procesowi, podczas którego złamali ją i zabrali resztki osobowości, tworząc agenta bez uczuć – idealną broń do zabijania.

Gdy Overwatch odbiło Amelię wszyscy sądzili, że problem porwania można oficjalnie zamknąć. Do czasu, gdy zabiła swojego męża podczas snu i powróciła do terrorystów. Po morderstwie Szpon rozpoczął długie szkolenie agentki, w którym Wdowa podnosiła swoje umiejętności wywiadowcze. Zmodyfikowano również jej ciało spowalniając pracę jej serca, czego efektem jest jej sina skóra i brak emocji. Dziś służąc dowództwu Szponu wyrusza na najtrudniejsze misje, z których zawsze wraca jako zwyciężczyni.

Umiejętności

Widow Kiss / Pocałunek Wdowy

Pocałunek Wdowy jest podstawowym atakiem Widowmaker. Wdowa za pomocą magazynku zawierającego 30 naboi ma możliwość usuwania przeciwników z bardzo dużej odległości przy pomocy karabinu snajperskiego. A gdy przeciwnik znajdzie się blisko, szybko przełączyć w tryb karabinu maszynowego.
Klawisz:

Klawisz: LPM /PPM

Grappling Hook / Kotwiczka

Wdowa za pomocą kotwicy może szybko przmieszczać się na wyższe poziomy budynków. Wypuszcza kotwicę, która zahaczając o wskazane miejsce przenosi Wdowę, co pozwala jej na obranie odpowiedniego punktu kampienia lub ucieczki przed atakującym wrogiem. Czas odnowienia 12 sekund.
Klawisz:

Klawisz: Shift

Venom Mine / Jadowita Mina

Wdowa wyrzuca w określone miejsce minę, która wybucha chmurą trującego gazu gdy w pobliżu znajdzie się przeciwnik. Umiejętność bardzo dobra w bardzo ruchliwych miejscach i wąskich przejściach. Czas odnowienia 15 sekund.
Klawisz:

Klawisz: E

Infra Sight / Infrawizja

Dzięki infrawizji Wdowa ma możliwość podglądu przeciwników znajdujących się za ścianami. Umiejętność ultymatywna, która pozwala na widok przeciwników również wszystkim sojusznikom.
Klawisz:

Klawisz: Q

Synergia

[table id=17 /]

Zagrożenia

[table id=29 /]

Gameplay

Galeria

Widowmaker_Overwatch_007 Widowmaker_Overwatch_006 Widowmaker_Overwatch_005 Widowmaker_Overwatch_004 Widowmaker_Overwatch_003 Widowmaker_Overwatch_002 Widowmaker_Overwatch_001

Ocena bohatera

Melee-focused action games have spent years enacting the fantasy of engaging in armed combat, fortunately sparing us the hours. Fortunately, For Honor comes with a suite of options and modes to get you up to speed in each class relatively quickly.

85%

Gameplay 80%

80% Complete

Graphics 55%

55% Complete

Sounds 32%

32% Complete
Positive:

Stunning action sequences

Nuanced, emotional characters

Gorgeous world, animation

Negative:

Inconsistent cover system

Combat sometimes becomes too chaotic

Fighting against more than one opponent