Winston

Winston
@Winston
Złożoność

Winston

Winston to idealne rozwiązanie na flankerów oraz istna bestia podczas kluczowych bitew.

  • Organizacja: Overwatch
  • Zajęcie: Naukowiec, Awanturnik
  • Baza: Kolonia "Horyzont"
Podstawowe staty
HP: 400
Tarcza: 100
Pancerz: 0
Silny przeciwko
Słaby przeciwko

Zarys Fabularny Winstona

Ziemianie od zawsze marzyli o podboju kosmosu. Gdy tylko się im udało założyć pierwszą kolonię „Horyzont” na księżycu postanowili wysłać tam zmodyfikowane genetycznie goryle aby przekonać się jak przestrzeń kosmiczna będzie na nie wpływała w dłuższym okresie czasu.

Jeden z goryli bardzo szybko zaczął przejawiać wysoką inteligencję. Terapia genowa, której został poddany tak zaimponowała Haroldowi Winstonowi, że ten postanowił wziąć go pod swoje skrzydła i być jego mentorem i nauczycielem. Winston od tej pory cały czas przebywał w towarzystwie doktora gdy ten przeprowadzał eksperymenty. Był to nagły zwrot w życiu Winstona, który przyczynił się do jego dalszej przyszłości.

Inne goryle równie rozwinięte wszczęły bunt przeciwko naukowcom, wybijając wszystkich przez co Winston został zmuszony do ucieczki z kolonii. Konstuując prowizoryczną rakietę, udał się z powrotem na Ziemię gdzie mógł ponownie się spełniać w organizacji Overwatch. Przystępując do organizacji mógł kontynuować zamiłowanie, które zaszczepił w nim jego mentor.

Umiejętności

Tesla Cannon / Działo Tesli

Działo Tesli jest podstawowym atakiem Winstona. Jest to działo krótkiego zasięgu, z którego Winston wystrzeliwuje wiązki elektryczne raniące przeciwników. Winston jednocześnie może wykorzystać maksymalnie 100 ładunków.
Klawisz:

Klawisz: LPM

Jump Pack / Plecak Odrzutowy

Winston bez problemu może wskoczyć na dachy i wyższe poziomy mapy dzieki plecakowi. W ten sposób może szybko doskoczyć do przeciwnika bądź przed nim się ukryć. Czas odnowienia w trybie standardowym 6 sekund, natomiast w trybie Berserkera 2 sekundy.
Klawisz:

Klawisz: Shift

Shield Projector / Emiter Osłony

Winston tworzy elektromagnetyczną osłonę wokół swojej postaci, która chroni go przed pociskami wystrzeliwanymi przez przeciwników. Nie chroni go jeśli dany przeciwnik dostanie się do wnętrza osłony. Czas odnowienia 13 sekund.
Klawisz:

Klawisz: E

Primal Rage / Pierwotny Szał

Umiejętność ultymatywna, która uruchamia u Winstona tryb Berserkera, który zwiększa jego szybkość poruszania się i atak przy jednoczesnym buffie umiejętności Jump Pack. Tryb Berserkera trwa 10 sekund.
Klawisz:

Klawisz: Q

Synergia

[table id=18 /]

Zagrożenie

[table id=30 /]

Gameplay

Galeria

Winston_Overwatch_010 Winston_Overwatch_009 Winston_Overwatch_008 Winston_Overwatch_007 Winston_Overwatch_006 Winston_Overwatch_005 Winston_Overwatch_004 Winston_Overwatch_003 Winston_Overwatch_002 Winston_Overwatch_001

Ocena bohatera

Melee-focused action games have spent years enacting the fantasy of engaging in armed combat, fortunately sparing us the hours. Fortunately, For Honor comes with a suite of options and modes to get you up to speed in each class relatively quickly.

85%

Gameplay 80%

80% Complete

Graphics 55%

55% Complete

Sounds 32%

32% Complete
Positive:

Stunning action sequences

Nuanced, emotional characters

Gorgeous world, animation

Negative:

Inconsistent cover system

Combat sometimes becomes too chaotic

Fighting against more than one opponent