Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Burzyciel jako Miley Cyrus z piosenki Wrecking Ball

Burzyciel jako Miley Cyrus z piosenki Wrecking Ball

Jak zobaczyłem tego artworka nie mogłem się powstrzymać. Widziałem porównanie Hammonda z Miley Cyrus z piosenki Wrecking Ball. Blizzard ewidentnie nawiązał do niej tworząc zwycięską pozę dla Burzyciela. 

Kiedy przychodzi do Easter Eggów w Overwatch, fani bardzo szybko je wyłapują. Nie inaczej było tym razem. Słynna już piosenka Miley Cyrus – Wrecking Ball, podczas której piosenkarka huśta się na kuli przyczepionej do łańcucha maszyny burzącej budynki bezpośrednio nawiązuje do nowego bohatera. Nie dość, że Hammond ma pseudonim Wrecking Ball to Blizzard postanowił jedną zwycięską pozę bądź emotkę zrobić w podobny sposób. Na początku grafika Blizzarda, a następnie klatka piosenki.

Oczywiście, obie powyższe grafiki jedyne co mają ze soba wspólnego to kula na metalowej linie / łańcuchu i postać na niej. Jednak jeden z fanów postanowił zrobić z tego ciekawy crossover, z którego podziwu do tej pory nie mogę wyjść 😉

Autorem powyższego artworka jest yoneyu, którego profil możecie obejrzeć bezpośredni profil na łamach serwisu DeviantArt.

A może Hammond powinien otrzymać skina jak na powyższym artworku :D?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody