Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Burzyciel oficjalnie na serwerach live!

Burzyciel oficjalnie na serwerach live!

Dosłownie przed chwilą na serwerach live rozpoczęła się aktualizacja, która wprowadziła Burzyciela. Nadchodzi zmiana mety?

Burzyciel na PTR pojawił się pod koniec czerwca. Trzeba było czekać około miesiąca na oficjalną premierę bohatera na serwerach live. Tym samym nowy bohater, który uważany jest za OP wprowadzi spore zamieszanie w rozgrywce.

Wrecking Ball live
1:25

Blizzard ma zwyczaj zmieniać metę dodając nowych bohaterów. Jednak tym razem Burzyciel miał po prostu być czymś fajnym. Deweloperzy tworząc Hammonda nie mieli w głowie żadnej konkretnej kontry, ani zmian kompozycji. Ale okazuje się, że idalnie nadaje się do rozproszenia kompozycji składającej się z Reinhardta, Orisy, Bastiona i snajperów. Jako jedyny bohater bez pardonu może zbliżyć się do przeciwników i nie dość, że wzmacnia swoją wytrzymałość znajdując się w ich bezpośrednim otoczeniu to jeszcze skutecznie rozprasza i rozbija kompozycję przeciwników.

Burzyciel w swoim podstawowym zamierzeniu miał wprowadzić zamęt, rozproszyć przeciwników i zadać obrażenia. Aby dobrze skontrować tego bohatera warto zajrzeć do jednego z naszych artykułów, które zamieściliśmy już kilka tygodni temu o nazwie „5 najlepszych kontr na Burzyciela„.

 

Skomentuj post i wygrywaj nagrody