Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Jak być lepszym Reinhardtem?

Jak być lepszym Reinhardtem?

Reinhardt to jedna z bardziej interesujących postaci w Overwatch. Jest łatwa do grania ale trudna do wymiatania. Ma naprawdę dobry i uniwersalny kit. Chciałbym przedstawić kilka rad, które pomogą wam być lepszym Reinhardtem.

1. Staraj się nie odwracać

Celem Reinhardta jest ochrona drużyny przed pociskami, w celu wykonania efektywnego posunięcia na cel. Jeżeli jakiś flanker będzie za Wami harassował supportów, to postaraj się zaufać drużynie. Twoim celem jest ochrona drużyny. Jeżeli opuścisz swoją tarczę, narazisz swoją drużynę na o wiele większe obrażenia. Nie ma sensu opuszczać ochrony oraz biec na tył by zabić szkodnika, bo robiąc tak tylko przerywamy posunięcie całej naszej drużyny.

2. Rakietowy Młot

Jednym z najlepszych sposobów na zdobycie ładunku Zdruzgotania, jest harrasowanie wrogiej drużyny z Młota Rakietowego. Jeżeli E uderzy kilka osób, to może dać nawet 50% ładunku ulta lub więcej. Oczywiście oznacza to wyłączenie swojej tarczy na 1-2 sekundy, więc trzeba wyczuć dobry moment. Można też go używać by wywrzeć presje na wrogich snajperach lub jako próba zabicia kogoś poza zasięgiem młota.

Następna strona »

Skomentuj post i wygrywaj nagrody