Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Co ze skinem Łowcy Demonów dla Sombry? Zniknęła z PTR!

Co ze skinem Łowcy Demonów dla Sombry? Zniknęła z PTR!

Zeszłoroczny dodatek do Wirtualnego Biletu w postaci skórki Łowcy Demonów dla Sombry wczorajszego dnia zniknęła z serwerów PTR!

Dyskusje na temat skórki z motywem Diablo III w Overwatch wywołała niemałą dyskusję. Niektórzy fani zarzucali Blizzardowi, że zaczyna wprowadzać płatne skórki i dodając ją do Wirtualnego Biletu sprawdzają możliwości monetyzacji tego typu formuły.

Blizzard szybko postanowił się zreflektować i poinformował fanów, że skórka znajdzie się w grze w 2019 roku. Co prawda mamy jeszcze pełne trzy miesiące do końca roku jednak dalej bardzo niepokojące jest, że skin nie pojawił się do tej pory w grze dla wszystkich.

Wątpliwości zaczyna również wzbudzać fakt, że skórka w ogóle zniknęła z serwerów PTR, bez względu na to czy gracze ją nabyli czy nie. Nie jest widoczna na listingu skórek oraz nie ma jej na liście już nabytych.

Powstaje zatem pytanie. Czy została usunięta bo Blizzard przywróci ją w jakimś pakiecie zmian czy usunięto ją bo nie będzie już dostępna w ogóle.

W ramach przypomnienia. W tym roku skórka przypadkiem pojawiła się na PTR z możliwością jej zakupu. Jednak tak niespodziewanie jak się pojawiła, tak samo zniknęła. Możliwe więc, że jej brak na PTR jest po prostu bugiem.

Macie nadzieję na jej powrót do Overwatch?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody