Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Coca-Cola oficjalnym napojem Overwatch!

Coca-Cola oficjalnym napojem Overwatch!

Dzisiejszego dnia dowiedzieliśmy się, że Coca-Cola stała się oficjalnym napojem Overwatch!

Coca-Cola podpisała długoterminową umowę z koncernem Activision Blizzard. Stała się jednocześnie oficjalnym sponsorem lig esportowych spółki oraz oficjalnym napojem Overwatch.

Umowa obejmuje akcje sponsorskie podczas wszystkich wydarzeń esportowych włączając w to Ligę Overwatch, ligi Tier 2 i 3 czyli Contenders i Open Division, Overwatch World Cup, konwent BlizzCon oraz wydarzenia uczelniane.

Nieoficjalne źródła podają, że umowa została podpisana na 3 lata, jednak pytany o to Brandon Snow, Esport Chief Revenue Officer w Activision Blizzard nie ujawnił żadnych szczegółów umowy. Dodał jednak, że część informacji zostanie ogłoszone w ciągu najbliższych tygodni.

Coca-Cola już wcześniej współpracowała z Blizzardem przy okazji Overwatch. Organizowana przez włodarzy Coca-Coli premiera gry Overwatch na całym świecie nie przyjęła się ze zbyt ciepły przywitaniem. Sami byliśmy prowadzącymi takiej imprezy jednakże było to dla nas jedno z ważniejszych wydarzeń przy Overwatch w ogóle 😉

Coca-Cola ma spore doświadczenie w akcjach promocyjnych w esporcie. Już wcześniej firma współpracowała z Riot Games czy EA Sports.

Osobiście jestem ogromnym fanem tego napoju, ale ze względu na to jak toksyczne są te napoje staram się je ograniczać…ale czasem mi to po prostu nie wychodzi 😛

Skomentuj post i wygrywaj nagrody