Compete – nowy znak towarowy Blizzarda

Compete – nowy znak towarowy Blizzarda

Nie od dziś wiadomo, że Blizzardowi zależy na dużej części tortu jakim jest eSport na świecie. Dawniej było to tylko WCG, a teraz mamy wiele lig i dużych organizacji, które profesjonalnie zajmują się organizacją takich turniejów. Ze swoim nowym produktem Blizzard może zawojować świat.

maxresdefault

Compete – wedle oficjalnej strony Urzędu Patentowego USA jest aplikacją webową, za pomocą której użytkownicy będą mieli możliwość tworzenia i promowania turniejów, zarządzania drzewkami i grupami turniejowymi, obsługą statystyk oraz archiwizacją wyników.

Dzięki takiemu systemowi, Blizzard będzie w stanie zarządzać ogromną ilością turniejów organizowanych przez siebie, a także zbierać statystyki o użytkownikach biorących udział w turniejach innych gier. Pozwoli to z całą pewnością na poprawę i ułatwienie organizacji wielu turniejów.

Kategoria:Aktualności, Ważne

Komentarze

 • Pabulon

  Można było się tego spodziewać. ESL ma własny system a ten miałby być dla każdego, ciekawie to rozwiązują.

 • Zanox

  A mówiłem u siebie w firmie aby coś takiego zrobić i co…dupa 😀

 • Pixel

  To na pewno będzie ciekawe rozwiązanie z prostego względu, użytkownicy wszystko robią ręcznie. Mają w pełni konfigurowalną aplikację będą w stanie zająć się czymś naprawdę ważnym na turniejach. A resztę zrobi apka.

 • Karol

  Tytuł aplikacji to strzał w 10kę!

Powiązane artykuły