Cykl dnia i nocy będzie jednak w Overwatch?

Cykl dnia i nocy będzie jednak w Overwatch?

Cykl dnia i nocy jest tematem, który na forach Battle.Net dyskutowany jest już od dłuższego czasu. Jednak dzięki Halloween Terror pojawiła się nowa nadzieja na wprowadzenie tego pomysłu w życie.

screenshot_16-10-16_23-27-14-000

Nowe wydarzenie Halloween Terror przetarło niejako szlaki dla testów cyklu dnia i nocy. Graczom bardzo spodobał się taki pomysł i teraz chcą jeszcze bardziej aby Blizzard wprowadził takie rozwiązanie w grze.

Noc w Hollywood jest fantastyczna. Bardzo odświeżyła mapę. Proszę zatrzymajcie ją w rotacji z Hollywood za dnia gdy wydarzenie się już zakończy.

Byłoby super gdybyście dodali wariacje cyklu dnia i nocy na innych mapach, wdrożenie nie powinno chyba zabrać tak dużo czasu jak zrobienie zupełnie nowych map!

Na odpowiedź Jeffa Kaplana nie trzeba było długo czekać. Do tej pory bardzo stanowczy w odniesieniu do cyklu dnia i nocy teraz chyba zaczyna rozumieć, że graczom na pewno uprzyjemni to grę.

Cieszymy się, że tak bardzo podoba Wam się Halloweenowa mapa Hollywood.

Miło nam słyszeć, że jesteście tak bardzo chętni zobaczyć cykl dnia i nocy na pozostałych mapach. Będziemy to mieć na uwadze.

Być może nie jest to odpowiedź jakiej gracz mógł się spodziewać, jednak patrząc na zmianę kierunku polityki Blizzarda daje bardzo duże szanse, że cykl dnia i nocy zostanie dodany prędzej czy później do gry.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody