Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Cztery nowe postacie w Overwatch! Warlock/Priest, Łowca i inni!

Cztery nowe postacie w Overwatch! Warlock/Priest, Łowca i inni!

Gameinformer poinformował o swojej wycieczce do siedziby głównej Blizzarda, podczas której Jeff Kaplan ujawnił dziennikarzowi aż cztery nowe postacie w Overwatch.

W swojej relacji zaznacza, że odbył spotkanie z dyrektorem gry, Jeffem Kaplanem, który pokazał mu prezentację odnośnie Overwatch 2, w której widniały cztery tajemnicze postacie.

Należy zaznaczyć, że opisywane postacie to nie Echo czy Sojourn. To kolejne postacie, które najpewniej zasilą szeregi gry podczas premiery Overwatch 2. Blizzard już podczas BlizzConu informował, że premiera Overwatch 2 wprowadzi do gry większą liczbę bohaterów i wywoła jeszcze większy zamęt niż premiera Genjiego, D.Vy i Mei.

Jednak wracając do owych nowych bohaterów. Pierwsza postać posiada coś w stylu magicznej laski. Wygląd nowego bohatera skojarzył się dziennikarzowi z Czarodziejem bądź Kapłanem. Co prawda mało w tym science-fiction, a więcej fantastyki ale nie miał czasu bardziej szczegółowo przyjrzeć się slajdom. Drugą postać miała przy sobie chowańca, który przypominał lica fenickiego, ale z dłuższymi uszami i bardziej agresywną postawą. W swojej ręce dzierżył potężną czworoboczną broń, odrobinę podobną do shurikenów używanych przez Yuffie z Final Fantasy VII.

Jak sam przypomina, prezentacja była dosyć szybka i nie miał czasu na bardziej szczegółowe oględziny. Jedyną dodatkową rzeczą, która mu rzuciła się w oczy to postura bohaterów, gdzie trójka miała typowo kobiece kształty, a jedna już znacznie bardziej męskie.

Nie sądzę, abyśmy dowiedzieli się czegokolwiek więcej w ciągu najbliższych 6 miesięcy ale warto spekulować i rozmawiać o ich potencjalnych umiejętnościach!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody