Czy warto zmieniać bohatera kiedy masz naładowane ulti w Overwatch?

Czy warto zmieniać bohatera kiedy masz naładowane ulti w Overwatch?

Odpowiednie zarządzanie ultimate oraz pozostałymi umiejętnościami w pewnym stopniu pomagają graczom osiągać lepsze rezultaty w grze. Ale czy warto zmieniać bohatera kiedy masz naładowane ulti?

Z tym pytaniem wyszedł do społeczności jeden z użytkowników Reddita. Ujawnił sytuację ze swojego meczu, w którym rozgrywkę prowadził jako Moira. W tej samej drużynie był również Lucio, i oboje mieli naładowane ulty. Drużyna jednak miała trudności z utrzymaniem pozycji na dłuższy czas broniąc się na Eichenwalde.

Gdy poinformował, że ma naładowanego ulta i chce go jakoś użyć, szczególnie że to jeden z potężniejszych ultów drużyna zrugała go, że to jest bardzo amatorskie.

Nasz bohater postanowił mimo wszystko zużyć ulta w mało znaczącej batalii i zmienić bohatera, natomiast Lucio pozostał bez zmian. Drużyna koniec końców przegrała, i cała wina spadła na obu healerów.

W niektórych przypadkach czekam na zużycie ulta, ale czasami mam momenty, w których zmieniam bohatera bo wiem, że danym ultem nic nie osiągnę.

Jak to wygląda u Was?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody