Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Dafran jednak nie wystąpi w Overwatch League?!

Dafran jednak nie wystąpi w Overwatch League?!

Jeszcze kilka dni temu zespół Atlanta Reign oficjalnie informował o zakontraktowaniu Dafrana, jednego z najbardziej kontrowersyjnych streamerów Overwatch. Dafran, poza znakomitymi umiejętnościami, ma na swoim koncie sporo negatywnych „dokonań”. Wiele osób sprzeciwiało się więc jego transferowi do Overwatch League. Wszystko wskazuje jednak, że koniec końców do tej ligi nie trafi. Jeśli wierzyć jego słowom, właśnie zerwał swój kontrakt.

O swojej decyzji Dafran poinformował na streamie, chwilę później opublikował podobny komunikat na swoim Twitterze. Stwierdził, że nienawidzi Overwatcha i gra nie przynosi mu żadnej frajdy. Postanowił ją więc odinstalować, czego dokonał na swoim streamie. Dodał również, że rozwiązał umowę, jaką podpisał z klubem Atlanta Reign. Oznacza to, że (jeśli rzeczywiście tak zrobił), to nie wystąpi w następnym (i prawdopodobnie w żadnym kolejnym) sezonie Overwatch League.

Nie możemy być pewni, czy Dafran zrobił to na poważnie. Już w przeszłości wielokrotnie podpuszczał swoich widzów w ramach żartu. Wszystko jednak wskazuje na to, że rzeczywiście zerwał swój kontrakt. Czekamy jeszcze na oficjalne potwierdzenie klubu Atlanta Reign, ale już teraz z profilu Dafrana na Twitterze zniknęły wszystkie grafiki reprezentujące zespół.

Jak już pisaliśmy wcześniej, gracz ten jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci na scenie Overwatch. Już wcześniej mierzył swoje siły w rozgrywkach e-sportowych, ale rzucił je, gdyż przestały mu sprawiać frajdę. Jest znanym throwerem, swego czasu zachęcał swoich fanów do gry Torbjornem i celowego przegrywania na rankedach. Dodatkowo przyznał się, że boostował inne konta (co jest niezgodne z regułami Blizzarda), a nawet, że korzystał przez jakiś czas z cheatów.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody