Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Dafran oficjalnie w Overwatch League!

Dafran oficjalnie w Overwatch League!

Zespół Atlanta Reign opublikował na swoim Twitterze oficjalny skład drużyny na następny sezon. Jednym z potwierdzonych zawodników jest znany streamer – Daniel „Dafran” Francesca.

Jest on jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci na całej scenie Overwatch, kilkukrotnie wchodził w konflikt z Blizzardem. Mimo to, otrzymuje teraz szansę gry w Overwatch League.

Atlanta Reign prezentuje swój skład w krótkim filmiku. Najpierw ogłoszeni zostają Kodak, Nlaaer, Pokpo, Daco, Masaa, Erster i Gator. Na sam koniec filmiku, materiał niby kończy się, i wydawać się może, że to już cały skład. Nagle słychać głos Dafrana, który śmieje się i mówi: „Czy wy naprawdę myślicie, że będę w Overwatch League?”. Jest to cytat z jednego z jego streamów, na którym odpowiadał swoim fanom na plotki. Teraz jednak plotki zostają potwierdzone i zawodnik ten rzeczywiście wchodzi do Overwatch League.

Dafran jest jednym z najpopularniejszych streamerów Overwatcha. Już wcześniej próbował swoich sił w profesjonalnych drużynach. Stwierdził jednak, że to nie jest dla niego i wrócił do samego streamowania. Był znany jako „thrower”, czyli ktoś, kto celowo przegrywa swoje mecze. Swego czasu promował nawet hasztag #ThrowForDafran, nawołujący do grania Torbjornem na rankedach. Ma na swoim koncie wiele banów i ostrzeżeń. Dodatkowo przyznał się niedawno, że w przeszłości brał udział w płatnym boostingu. Jego najsilniejszą postacią jest Tracer, ma na niej niezwykłego aima. Gra na niej na tyle dobrze, że co jakiś czas zarzuca mu się cheatowanie.

Z wyżej wymienionych powodów, transfer Dafrana do Atlanta Reign budzi sprzeciw wielu fanów. Sam Dafran mówi jednak, że się zmienił, i nie jest taki, jak wcześniej. Najwyraźniej uwierzyli w to pracownicy Blizzarda, którzy ostatecznie pozwolili na ten transfer. Zobaczymy jednak, czy nie będą tego żałować.

Jak uważacie, czy Blizzard dobrze zrobił pozwalając Dafranowi wejść do Overwatch League?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody