Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Danye w pierwszym składzie Paris Eternal!

Danye w pierwszym składzie Paris Eternal!

Wczorajszego dnia odbył się drugi dzień trzeciego etapu podczas rozgrywek Overwatch League. Nasz jedyny rodak w lidze, Danye pojawił się w pierwszym składzie Paris Eternal!

Dosyć sporym zaskoczeniem było dla mnie obejrzenie meczu, w którym Karol „Danye” Szcześniak wystąpił w podstawowym składzie paryskiej drużyny przeciwko Toronto Defiant. Karol do tej pory nie miał zbyt wielu okazji aby zagrać cały mecz od początku do końca. Jednak wczorajszego wieczora trener paryżan dał mu szansę, a ten mimo słabej pierwszej mapy wykorzystał na kolejnych by udowodnić, że może być zmiennikiem Soona.

Na pierwszej mapie Karolowi brakowało koordynacji z drużyną. Zbyt wiele gravów rzucane były nieskutecznie, a te które łapały przeciwną drużynę nie doprowadziły do eliminacji przeciwników. Był jednak tego świadom i po meczu sam podsumował swoją grę na pierwszej mapie na łamach swojego Twittera.

Jak sam wspomina we wpisie początek meczu był dla niego dosyć stresujący stąd spora liczba błędów. Jednam im dłużej grał tym luźniej podchodził do meczu i w końcu zaczęło wychodzić. Już na Paryżu pokazał piękne zagranie Bastionem, w którym wykorzystując swój ultimate pozbył się połowy drużyny przeciwników.

Wynik meczu Paris Eternal vs Toronto Defiant

  • Ilios – Paris Eternal 0:2 Toronto Defiant
  • Paryż – Paris Eternal 1:0 Toronto Defiant
  • Hollywood – Paris Eternal 2:1 Toronto Defiant
  • Hawana – Paris Eternal 3:2 Toronto Defiant

Powtórkę z meczu możecie obejrzeć na oficjalnej stronie OverwatchLeague.com

Skomentuj post i wygrywaj nagrody