Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Danye znowu zaskakuje. Zostaje MVP meczu!

Danye znowu zaskakuje. Zostaje MVP meczu!

Robi się coraz głośniej o naszym jedynym rodaku w Overwatch League. Danye we wczorajszym meczu został MVP meczu!

Takie rzeczy nie dzieją się codziennie, ale chcemy ich jak najwięcej. Karol Danye Szcześniak, który do tej pory pełnił rolę zmiennika Soona i Shadowburna w końcu miał okazję pokazać światu jaki drzemie w nim potencjał. We wczorajszym meczu przeciwko Boston Uprising został MVP meczu co jednoznacznie pokazuje, że to zawodnik, z którym przeciwnicy po prostu muszą się liczyć.

Karol otrzymał drugą szansę wystąpienia w pierwszym składzie Paris Eternal podczas ubiegłotygodniowych rozgrywek Overwatch League. Przeciwko Boston Uprising ponownie w mecie goats wystąpił w roli Zarii gdzie widać, że to zawodnik, który nie czuje się najlepiej na tej postaci. Na mapie Paryż gdzie od samego początku trwała wyrównana walka Danye ponownie wystąpił w roli Bastiona i znowu wykazał się niebywałymi umiejętnościami, dzięki którym powstrzymał drużynę z Bostonu. Mimo to, tytuł MVP meczu otrzymał właśnie za grę Zarią!

Cały mecz był bardzo zacięty, a drużyny zdobywały punkt za punkt. Ostatecznie to właśnie drużyna Paris Eternal wygrała mecz 3:2.

Karol, gratulacje!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody