Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Darmowy Tydzień Overwatch – Wygraj swoją kopię Overwatch!

Darmowy Tydzień Overwatch – Wygraj swoją kopię Overwatch!

Dla wszystkich osób, które jeszcze nie posiadają swojej kopii gry mamy bardzo dobrą wiadomość. Firma Blizzard Entertainment przekazała nam 2 kopie cyfrowe Overwatch na konkurs!

Już jutro zakończy się Darmowy Tydzień Overwatch. Większość osób, która chciała wypróbować grę bądź sprawdzić czy będą w stanie ją uruchomić zapewne już tego dokonała. Czas zatem na zaprezentowanie Wam konkursu, w którym możecie zostać z Overwatch na znacznie dłuższy czas.

Dzięki uprzejmości firmy Blizzard Entertainment dwóch szczęśliwców, którzy poprawnie rozwiążą nasz Quiz z okazji Darmowego Tygodnia Overwatch otrzymają klucze do cyfrowej wersji gry. Zadanie jest banalnie proste. Odpowiedzccie poprawnie na WSZYSTKIE 10 pytań konkursowych z poniższego Quizu, na końcu zostawcie nam swój adres email (celem kontaktu ws. dostarczenia wygranej) i czekajcie na ogłoszenie zwycięzców.

Czas trwania konkursu zaczyna się już teraz, a zakończy wraz z końcem listopada tj. do najbliższego piątku do godziny 23:59. Listę zwycięzców przedstawimy w tej samej aktualności w komentarzach. Pamiętajcie aby również pochwalić się swoim wynikiem poniżej 😉

Quiz konkursowy Overwatch

0 / 9

Share the quiz to show your results !


Just tell us who you are to view your results !

[Konkurs] Overwatch Quiz #21 Mój wynik to: %%score%% z %%total%%
Skomentuj post i wygrywaj nagrody