Darmowy weekend powraca 25 maja!

Darmowy weekend powraca 25 maja!

Blizzard już wielokrotnie udostępniał na określony czas graczom możliwość zagrania w Overwatch bez posiadania licencji gry. Społeczność wiedziała, że prędzej czy później taki okres nastąpi ponownie i doczekała się.

W okresie 25-29 maja Overwatch będzie dostępny za darmo na komputerach osobistych i konsolach PS4 i Xbox One. Gracze bez licencji będą mieli dostęp do wszystkich bohaterów i trybów rozgrywki, z wyjątkiem Trybu Rywalizacji. Osoby te jednak będą tak jak pozostali zdobywać łupy za każdy poziom doświadczenia oraz będą miały te przedmioty kosmetyczne, które zdobyły wcześniej, jeśli grały w czasie poprzednich darmowych weekendów.

Dodatkowo podczas trwania tego długiego “weekendu” miejsce będzie miała Rocznica, czyli wydarzenie świętujące kolejny rok od premiery gry, a wraz z nim nowe przedmioty kosmetyczne dostępne tylko przez określony czas.

Jeśli nie jesteście obeznani z grą, to zachęcamy do zobaczenia materiału, w którym TeKo i Asylum przedstawią najważniejsze informacje o grze w pigułce. W prawdzie został on nagrany specjalnie z okazji poprzedniego takiego wydarzenia, jednak informacje w nim dalej są aktualne.

Są tu osoby, które jeszcze nie mają kopii gry?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody