Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Data premiery i cena Overwatch 2

Data premiery i cena Overwatch 2

Wczorajszego dnia zaprezentowany Overwatch 2 wywołał ponowny hajp na produkcję Blizzarda. Jednak wszyscy ciągle zadają pytanie o premierę i cenę gry.

Późnym wieczorem odbył się panel Overwatch 2 gdzie Jeff Kaplan i Aaron Keller opowiedzieli o nowościach jakie czekają nas w nadchodzącej grze. Overwatch 2 będzie zupełnie nowym produktem, który poza rozgrywką PvP udostępnia mam rozbudowany tryb PvE z misjami kooperacyjnymi.

Jednak gracze czekali na najważniejsze ogłoszenia, datę premiery oraz cenę gry. I niestety nie mamy dobrych wiadomości. Jeff Kaplan poinformował, że wersja gry którą zaprezentowano podczas BlizzConu jest jeszcze wersją testową, która przejdzie liczne zmiany graficzne. Blizzard dodatkowo cały czas pracuje nad systemami progresji i nie jest w stanie powiedzieć kiedy gra będzie miała swoją premierę.

Tym samym nie podano również modelu biznesowego gry. Czy będzie ona płatna dla wszystkich czy może tylko dla osób, które nie posiadają pierwszej części, tego nie wiemy. Blizzard najpewniej ujawni te informacje bliżej premiery.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody