Data premiery Overwatch 2 przypadkowo ujawniona?!

Data premiery Overwatch 2 przypadkowo ujawniona?!

Francuski dostawca mógł omyłkowo ujawnić datę premiery Overwatch 2. Ale czy to realna data?

Overwatch 2 według pierwszych zapowiedzi ma pojawić się dopiero po BlizzCon 2020. Potwierdził to Alphacast, francuski influencer który miał okazję rozmawiać z Jeffem Kaplanem jak i sam dyrektor gry, który stwierdził, że o Overwatch dowiemy się więcej na BlizzCon 2020.

Premiera Overwatch 2 31 grudnia 2020

Tymczasem francuski dostawca elektroniki umieścił na swojej stronie internetowej informację, z której wynika, że Overwatch 2 na Playstation 4 ma mieć swoją premierę już 31 grudnia 2020 roku.

Czy ta data jest realna? Są rzecz jasna dwa scenariusze. Jeden taki, że wielu dostawców zamieszcza wcześniej na swojej stronie internetowej produkty, które dopiero mają mieć swoją datę premiery, ale umieszczają tam tak zwane placeholdery.

Drugi scenariusz jest taki, że być może ta data premiery rzeczywiście jest prawdziwa. We wrześniu tego roku to właśnie francuski wyciek ujawnił datę premiery Overwatch na Nintendo Switch i tym samym potwierdziło moje doniesienia o premierze Halloweenowej Grozy na ten sam dzień.

Z drugiej jednak strony datę tą można byłoby również rozważyć ze względu na fakt, że na święta 2020 swoją premierę ma mieć konsola Playstation 5. A promocja nowych gier z konsolą jest częstym zabiegiem marketingowym.

Mimo wszystko radzimy tą datę wziąć jeszcze w cudzysłów. Lepiej poczekać na kolejne potwierdzenia, a przede wszystkim oficjalne źródła.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody