Deathmatch w Overwatch zapowiedziany!

Deathmatch w Overwatch zapowiedziany!

Tego się nie spodziewaliśmy. Dosłownie przed momentem Jeff Kaplan w oficjalnym materiale Developer Update poinformował, że w Overwatch zobaczymy Deathmatch!

Deathmatch jest najstarszym istniejącym trybem w grach FPS. W Overwatch znajdziemy go w Salonie Gier, gdzie podzielony zostanie na dwa rodzaje rozgrywki: FFA po 8 zawodników do 20 fragów oraz Team Deathmatch po 6 zawodników per drużyna do 30 fragów. Rozgrywka drużynowa będzie dodatkowo posiadała ciekawą funkcję u Łaski, która będzie odbierała punkty przeciwnikom gdy tylko uda jej się wskrzesić sprzymierzeńców.

W deatchmatch’u pojawią się zmodyfikowane mapy Szturmowe, Eskortowe oraz Hybrydowe, które zostały przystosowane specjalnie pod ten tryb. Dodatkowo pojawią się zupełnie nowe mapy przeznaczone pod tryb FFA! Pierwsza mapa będzie rozgrywana w domu rodzinnym Amelie Guillard (Widowmaker). Nazwisko nie bez powodu jest inne. Będzie to posiadłość, w którym Amelie mieszkała zanim wyszła za mąż za Gerarda.

Określono również jak będą nagradzani uczestnicy Deathmatchów jako, że jest to tryb Salonu Gier. Dotychczas trzeba było wygrać mecz aby zdobyć skrzynię. W nowym trybie połowa najlepszych zawodników będzie zawsze otrzymywała skrzynię. Jest to dobre rozwiązanie zważywszy na fakt, że rozgrywki tego typu nie trwają krótko.

Jak sądzicie czy Deathmatch sprawdzi się w Overwatch?

Kategoria:Aktualności

Komentarze

 • Mikołaj Wojtyra

  wiadomo kiedy ? (jaram sie xD)

  • FarąGram

   Pst/ptr/prt już jest i dziś grałem. Obstawiam, że za max 1,5 miesiąca wejdzie do gry :3

   • siomer

    Spróbujcie sobie pograć tryb Quake w Deathmatch 😀 To dopiero jest jazda 😀

Powiązane artykuły