Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Deweloper Overwatch zaprojektował bohatera pizzę…

Deweloper Overwatch zaprojektował bohatera pizzę…

Do dosyć nietypowego ujawnienia doszło podczas wywiadu dla magazynu Edge. Deweloperzy Overwatch projektujący bohaterów zaprojektowali pizzę…

Jakkolwiek dziwnie to brzmi, Blizzard regularnie robi burzę mózgów gdzie projektanci wyrzucają z siebie wszystkie projekty chodzące im po głowie. Właśnie na takich spotkaniach doszło do stworzenia Burzyciela, który namieszał trochę w świecie gier komputerowych swoim ujawnieniem. Podczas jednego z takich spotkań szefostwu projektu został zaprezentowany bohater przypominający pizzę.

Każdy projekt bohatera, który jest prezentowany na takim spotkaniu musi posiadać ogólny projekt wyglądu oraz umiejętności. Oznacza to, że bohater pizza był projektem, który potencjalnie mógłby być zrealizowany gdyby nie fakt, że Burzyciel wywołując tyle kontrowersji stał się granicą, której Blizzard nie zamierza przekraczać.

Oczywiście bardzo dobrze się stało, że taki bohater w ogóle nie znalazł się w grze. Ale na upartego jeśli jego umiejętności mają wprowadzić ciekawą mechanikę w grze to być może zostaną zaimplementowane do bardziej…realnego bohatera?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody