Diamentowe obramowania dostały dodane na PTR

Diamentowe obramowania dostały dodane na PTR

W Overwatch nie ma czegoś takiego jak maksymalny poziom, z oczywistego powodu – aby można było do woli zdobywać łupy. Niektórzy gracze zdecydowali się poświęcić swój czas i przetestować granice tego systemu.

I tak dość szybko się okazało, że brązowe, srebrne i złote ramki za poziom nie wystarczą, więc twórcy zdecydowali się dodać kolejne – platynowe. Jednak wkrótce potem okazało się, że najbardziej zawzięci gracze już przebili również najnowsze oznaczenia. Blizzard długo kazał czekać graczom na dodanie następnej otoczki wokół bohatera, ale moment ten nadszedł wraz z udostępnieniem nowego patcha na PTR. Oto jak się prezentują diamentowe ramki:

Blizzard z pewnością dodał te obramowania głównie dzięki prośbom społeczności, ale teraz niektórym zaraz uda się przebić i ten próg, być może są osoby, które już to zrobiły. W końcu niektórzy znani są właśnie z tego, że mają bardzo wysoki poziom. Niemniej Blizz po raz kolejny pokazuje, że spełnia prośby fanów nawet w tak miernych sprawach.
Widzieliśmy tę ramkę już wcześniej na prezentacjach – na przykład z Doomfistem (w lipcu ubiegłego roku) czy Symmetrą (w kwietniu br.), jednak dopiero teraz została ona zaimplementowana do gry.

Jak tam u Was wrażenia z Ashe?

źródło: reddit.com

Skomentuj post i wygrywaj nagrody