Trwa wydarzenie sezonu Halloweenowa Groza

Szczegóły

Dlaczego McCree nie dostał jeszcze skórki szeryfa?

Dlaczego McCree nie dostał jeszcze skórki szeryfa?

McCree był typowym kowbojem wyjętym spod prawa. Jednak dzięki organizacji Overwatch zaczął wyznawać zupełnie inne wartości stając się niejako szeryfem moralności i sprawiedliwości. Czemu zatem nie otrzymał jeszcze skórki szeryfa?

Dziki zachód to naprawdę ciekawe czasy. Okres, w którym kowboje szaleli w Ameryce walcząc z Indianami o ziemie, które ci drudzy zamieszkiwali od wieków. To też czasy trudne dla powstawania policji. Jednak większość miasteczek posiadało swojego szeryfa, który zawsze musiał stawać na wysokości zadania gdy dochodziło do strzelaniny z bandytami.

McCree posiada klasyczną skórkę przypominającą o tym, że był kiedyś wyjętym spod prawa kowbojem. Jednak fajnie byłoby zobaczyć go w skórce szeryfa. I już bez różnicy dla mnie jest czy otrzymałby skórkę z XXI wieku czy typowo kowbojską z XIX wieku. Niemniej nie mogę się doczekać kiedy w końcu ją otrzyma.

Oczywiście można byłoby się przyczepić, że skórki Riverboat czy Gambler są bardzo zbliżone do stroju szeryfa jednak dalej to nie to. Dodatkowo McCree posiada kilka skórek bad guy’a.

W skórce szeryfa zawsze mógłby mieć dodatkowe kwestie dialogowe, albo może przede wszystkim zmieniony dźwięk przy stosowaniu swojego ulta, np. z kultowego filmu z Clintem Eastwoodem “Dobry, zły i brzydki” skomponowanej przez jednego z największych kompozytorów w historii kina Enio Morricone.

The Good The Bad And The Ugly theme song
2:55

Czy ten pomysł ma sens?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody