Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Dodatkowe nagrody za gry rankingowe

Dodatkowe nagrody za gry rankingowe

Złote bronie to fajna sprawa. Wyróżniają nas w tłumie graczy, ale czy to wystarczy? Czy może warto pomyśleć o dodatkowym wyróżnieniu?

Gry rankingowe, poza oczywiście rangą, nagradzają nas punktami, dzięki którym możemy zdobyć złote bronie. Jest to po części wyjątkowe wyróżnienie pokazujące, że poświęciliśmy wiele czasu na grę i zdobyliśmy już wyższy poziom. Czy jednak nie sądzicie, że po takim czasie graczom przydałoby się jakieś dodatkowe urozmaicenie i nagroda za czas spędzony przed grą? Mamy kilka propozycji, które warte byłyby przemyślenia w tej kwestii.

4. Dodatkowe skrzynki

Dodatkowych skrzynek nigdy za wiele. Zwłaszcza jeśli dostawalibyśmy je pod koniec sezonu jako wynagrodzenie za osiągniętą ilość punktów rankingowych. Przykładowo mogłoby to być na zasadzie 1 skrzynka co 500 punktów. Myślimy, że jest to całkiem uczciwa stawka, zwłaszcza że na pewno zwiększyłaby starania graczy do osiągnięcia wyższego progu. Poza samą rangą miło jeszcze otrzymać coś dodatkowego za trud włożony w grę.

3. Więcej kolorów broni

Złote bronie to piękna sprawa. Ładnie się prezentują, ale czy srebrne bądź platynowe nie byłyby równie fajne? Albo chromowana czerwień? Większa pula kolorów broni pozwoliłaby na większą indywidualność. Teraz każdy ma taki sam kolor, a tak to moglibyśmy się trochę wyróżnić. Na forum Battle.net użytkownik BlueLightin zaproponował pewien schemat otrzymania danego koloru broni. Jest to ciekawa propozycja i na pewno warto ją rozważyć, by zwiększyć zainteresowanie. Link do propozycji znajdziecie TU.

2. Ikona gracza zależna od rangi

Gracze z TOP500 mają swoje spraye i ikony graczy. Jest to nagroda za wybitne osiągnięcie ale czy nie dałoby się tego rozszerzyć również na inne rangi? Każda ranga miałaby swój kolor/styl i dzięki temu moglibyśmy się pochwalić np. platyną w grze dowolnej. Wielu graczy często zmienia ikony, więc na pewno przyjęłoby się to dobrze w środowisku. TOP500 na pewno nie ucierpiałoby na tym, a inni poczuliby się również w pewien sposób docenieni.

1. Złota skrzynka za wyższą rangę

Blizzard wprowadził ostatnio złote skrzynki. Jest to bardzo trudno dostępna zdobycz, co sprawia że jest niezwykle pożądana. Gracze, którzy rozwinęli się od ostatniego sezonu i wskoczyli do wyższych rang, na pewno ucieszyliby się gdyby na koniec sezonu zostali obdarowani takową nagrodą. Jedna złota skrzynka za każdy wyższy stopień względem poprzedniego sezonu, to poważna nagroda. Wyzwanie jednak by ją osiągnąć, na pewno zwiększy umiejętności graczy i zmotywuje ich do lepszej gry.

 

To były nasze propozycje. Wy na pewno macie swoje. Przedstawcie je nam, a chętnie powiększymy tę listę.

 

Źródło: dbltap.com

Skomentuj post i wygrywaj nagrody