Dołącz do redakcji Overwatchgame.pl

Dołącz do redakcji Overwatchgame.pl

Od momentu powstania codziennie serwujemy Wam dawkę Overwatchowych materiałów w postaci aktualności, fan artów czy cosplay’ów. Teraz otwieramy swoje drzwi dla Was.

Serwis OverwatchGame.pl od samego początku jest tworzony przez fanów gier Blizzarda. Zważywszy na ogromną liczbę nowych projektów jakie startujemy od stycznia mamy propozycję dla tych, którzy myśleli aby sprawdzić się w redakcyjnych obowiązkach. Dlatego też otwieramy naszą rekrutację na stanowisko:

  • Redaktor

Jeśli czujesz, że pisanie nie sprawia Ci problemów, masz tzw. polot, potrafisz zachować podstawowe zasady stylistyczne i gramatyczne (w ortografii pomoże pakiet Office ;)) zapraszamy do kontaktu z nami. Do Twoich codziennych zadań będzie należało wyszukiwanie i umieszczanie aktualności na łamach serwisu poprzedzone korektą i weryfikacją przez nasze grono redakcyjne.

Zapraszamy do redakcji osoby, które chętnie poświęcą swój czas na serwowanie nowości związanych z Overwatch, a także te które chcą bliżej poznać branżę gier komputerowych.

Podaliśmy już nasze oczekiwania. Jednak co z profitami?

Overwatchgame.pl jest oficjalnym fanowskim fanhubem Overwatch autoryzowanym przez firmę Blizzard Entertainment. Współpracujemy również z oficjalnym polskim dystrybutorem gry, firmą CDP.PL oraz firmami: Steelseries, Roccat, Ravcore, Trust oraz wydawnictwem Insignis. Dzięki tym firmom jesteśmy w stanie zapewnić gadżety i peryferia dla naszych redaktorów jak i oficjalne produkty sygnowane logotypem Overwatch. Zapewniamy również bezpłatny wstęp na różne wydarzenia gamingowe, możliwość odbycia praktyk oraz śmiechową i wystrzałową atmosferę!

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: redakcja@overwatchgame.pl. Opisz krótko w kilku zdaniach kim jesteś oraz podeślij krótką próbkę swoich umiejętności. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia.

Wiecie, przydaliby się nam nowi bohaterowie…tzn. redaktorzy 😉 Jesteście z nami?

Kategoria:Aktualności, Ważne

Komentarze

Powiązane artykuły