Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Dostaniemy więcej niż jednego bohatera na BlizzCon?!

Dostaniemy więcej niż jednego bohatera na BlizzCon?!

Tegoroczny BlizzCon ma być najgrubszą imprezą w historii. Czy zatem dostaniemy więcej niż jednego bohatera na BlizzCon?!

Overwatch potrzebuje porządnego kopniaka aby ściągnąć zarówno starych jak i nowych graczy. Blizzard jest tego świadomy i z całą pewnością wie, że jeśli tegoroczną imprezę potraktują po macoszemu ich akcje mogą bardzo mocno ucierpieć, a sama gra jeszcze bardziej stracić niż zyskać.

Zatem co innego mogłoby zachęcić graczy jak nie jedna, a kilka nowych postaci? Jeśli dobrze pamiętacie z historii, Blizzard już raz zaprezentował aż 3 nowe postacie w Overwatch, D.Vę, Genjiego i Mei. Było to podczas konwentu BlizzCon 2015 i jeśli rzeczywiście ma to być duża impreza to bardzo ważne jest aby zaskoczyć fanów dużą ilością nowości. Szczególnie jeśli chcą dołożyć do tego rozbudowany tryb PvE, o którym też bardzo dużo się dyskutuje.

Pod koniec zeszłego roku Blizzard informował, że pracuje aktualnie nad 6cioma bohaterami. Trzech z nich poznaliśmy już w trakcie 2019 ale w planach pozostaje dalej całkiem sporo bohaterów taki jak Sojourn, Królowa Junkertown, Mauga czy Echo.

Nie pisałbym tego newsa gdyby nie fakt, że temat poruszył autor kanału Your Overwatch, który regularnie jest zapraszany na pokazy Blizzarda. Poruszył w swoim materiale również kwestię Overwatch 2 z przecieków dla portalu Kotaku.

Myślicie, że szykuje nam się naprawdę gruba impreza w tym roku?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody