Drzewko talentów i ulepszenia umiejętności w Overwatch na BlizzCon?!

Drzewko talentów i ulepszenia umiejętności w Overwatch na BlizzCon?!

Ostatnia informacja dotycząca przecieków Overwatch dzisiejszego dnia. Jeśli wierzyć temu co napisał Metro, Overwatch doczeka się ulepszeń umiejętności!

Wiele gier pozwala na modyfikacje broni bądź umiejętności poprzez rozbudowane drzewka talentów jak w Diablo 2 czy World of Warcraft bądź modyfikacje jak w Apex Legends.

Okazuje się, że na Blizzcon 2019 możemy doczekać się nowych systemów progresji bohaterów, które pozwolą nam na rozwój ich umiejętności. Jeśli przecieki od Metro okażą się prawdziwe będzie to ogromna rewolucja w Overwatch.

Przykład tego jak zmieni się progresja bohaterów pokazał na Smudze i jej umiejętności ultymatywnej. Według przecieków modyfikacja tego skilla ma pozwolić Smudze na rzucenie bomby na jednego przeciwnika i jeśli w pobliżu znajdują się inni przeciwnicy bomba ma przykleić się również do nich.

Jest to spora zmiana i po cichu liczę na to, że system talentów zostanie mocno rozbudowany specjalnie dla trybu PvE. Nie sądzę jednak aby tryb PvP posiadał tego typu rozwiązania ponieważ gra w swoim założeniu ma być prosta do wejścia i trudna do wymasterowania. A to mogłoby mieć ogromny wpływ na początkujących graczy, których Blizzard w dalszym ciągu poszukuje dla swojej produkcji.

Przyznam Wam się szczerze, że z ogromną nadzieją patrzę na tegoroczną imprezę i mam nadzieję, że się na niej nie zawiodę. Pamiętajcie również, że 1 listopada startujemy z naszym streamem Blizzconowym gdzie rozdamy Wam pokaźną liczbę nagród. Start wydarzenia planujemy na godzinę przed rozpoczęciem imprezy na kanale RushingTurtles.

Myślicie, że drzwko talentów sprawdzi się w trybie PvE?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody