Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Dyskusja na niedzielę. Czy Hammond biega jak w kołowrotku jak w Kulowrotku?

Dyskusja na niedzielę. Czy Hammond biega jak w kołowrotku jak w Kulowrotku?

Dziś przy okazji pory obiadowej dosyć luźny temat związany z Burzycielem. Skoro tradycyjny chomik biega w kołowrotku to czy Hammond również to robi będąc pod postacią Kulowrotka?

Dosyć śmieszny i nieracjonalny temat zobaczyłem dziś na Reddicie. Ale jednocześnie tak zabawny, że stwierdziłem czy taka forma artykułów Wam się spodoba. Otóż Burzyciel to zmodyfikowany genetycznie chomik. Jest przyjacielem Winstona i prawdopodobnie ostatnim, który przeżył masakrę na Kolonii Księżycowej Horyzont. Trafiając na surowe stepy Australii musiał dostosować się do panujących tam warunków stając się Burzycielem, budując ze swojej kapsuły maszynę bojową.

Jednak to co zastanawia Redditorów najbardziej to fakt, czy Hammond biega w środku w formie kuli czy kieruje nim jak typowym mechem bojowym? Niby idiotyczne pytanie ale jak tak się zastanowić w jakiś sposób musi utrzymywać kontrolę nad obrotem mecha, a dodatkowo nie tracąc przytomności od kolejnych obrotów.

Myślicie, że budowa mecha uniemożliwia przekształcenie wnętrza w kołowrotek i Hammond kieruje nim jak w Jeagerach z Pacific Rim czy może jednak ten kołowrotek się pojawia :P? Napiszcie w komentarzach swoje najbardziej zwariowane pomysły!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody