Dziś lub jutro pierwsza zapowiedź Rocznicy Overwatch?

Dziś lub jutro pierwsza zapowiedź Rocznicy Overwatch?

Jesteśmy na dosłownie tydzień przed rozpoczęciem Rocznicy Overwatch. Chyba najwyższy czas na teaser nowego wydarzenia rocznicowego w Overwatch!

Overwatch powraca z trzecią już rocznicą gry. Muszę Wam powiedzieć, że ten czas leci strasznie do przodu. Ledwo co grałem w betę a już jesteśmy 3 lata po premierze. Jak co wydarzenie Blizzard zaprezentuje teaser nowego wydarzenia. W zeszłym roku było sporo szumu ze względu na leak z oficjalnego brazylijskiego konta, który ujawnił wszystkie skórki jakie zobaczymy podczas wydarzenia. Jak będzie to wyglądało w tym roku?

Podejrzewam, że Blizzard zrobi mały teaser, jednak ograniczy się do ujawnienia tylko jednej skórki. Mam dziwne wrażenie, że tegoroczna Rocznica zdradzi nam wszystkie skiny dopiero w samym zwiastunie. Blizzard podchodzi inaczej do tego wydarzenia aniżeli pozostałych, w które gramy wciągu roku. Rok 2017 ujawnił nam nowe skiny w zwiastunie na niespełna tydzień przed startem, natomiast w 2018 ujawniono raptem dwa skiny dla Żołnierza i Smugi, a reszta została ujawniona na zwiastunie, a raczej jego leaku.

Wolicie taką formę prezentacji nowości w grze czy jednak prezentacja regularna dzień w dzień nowych skinów brzmi lepiej?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody