Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Dziś najważniejszy mecz 1 kolejki – Polak w Overwatch League!

Dziś najważniejszy mecz 1 kolejki – Polak w Overwatch League!

Minionej nocy zakończyły się kolejne spotkania OWL. Z każdym meczem jest coraz ciekawiej, a oglądalność stale rośnie. Nic dziwnego – gra profesjonalistów pozwala nam nam na ekscytację, gdyż w każdym meczu dzieje się coś niesamowitego.

Danye w rozgrywkach Overwatch League

Dzisiejszego wieczora zobaczymy pierwszy mecz z udziałem polskiego zawodnika Karola „Danye” Szczesniaka, który w raz z paryską drużyną Paris Eternal będzie podejmował zwycięzców poprzedniego sezonu Overwatch League, London Spitfire. Karol jest zawodnikiem kompletnym, ma ogromną cierpliwość, już całkiem spore doświadczenie na scenie oraz fakt, że jest to człowiek, który w pełni poświęcił się Overwatch.

Drużyna z Londynu przegrała swój pierwszy mecz w drugim sezonie z drużyną Philadelphia Fusion, która wzięła odwet za przegraną w finale pierwszego sezonu rozgrywek. Jestem ciekawy, czy Danye zagości dziś na scenie i jak poradzi sobie z zeszłorocznymi finalistami. Spotkanie odbędzie się o 21:00 czasu polskiego na kanale Overwatch League na platformie Twitch.TV

Poza meczem omawianym wyżej dzisiejszy wieczór będzie należał jeszcze do kilku innych drużyn. Kolejne mecze będą następujące:

  • Washington Justice vs New York Excelsior.
  • Los Angeles Valiant vs Hanhzhou Spark
  • Vancouver Titans vs Shanghai Dragons

Nas interesuje zdecydowanie ten pierwszy, gdyż zobaczymy wtedy drużynę, do której należy pierwszy Polak w lidze.

Podsumowanie drugiego dnia rozgrywek Overwatch League

Toronto Defiant w bardzo zaciętej rywalizacji pokonało Houston Outlaws z wynikiem 3:2. Wszystkich to zaskoczyło, zważając na znaczną przewagę drużyny z Houston na początku gry. Największych emocji dostarczyło ostateczne starcie na mapie Pusan, gdzie Ivy grając Tracer pokazał swoje umiejętności eliminując czterech przeciwników i dając wygraną swojej drużynie.

W drugim spotkaniu Atlanta Reign zmiotła Floridę Mayhem 4:0.
Takie jednostronne wyniki rzadko się zdarzają, co musiało nieźle zaboleć kibiców z Florydy 🙂 .

San Francisco Shock również zmiażdżyło Dallas Fuel 4:0, nie dając im nawet dopchać ładunku do drugiego checkpointu na mapie Rialto.

Ostatni mecz 3:2 wygrało Chengdu Hunters z Guangzhou Charge. Co dziwne, Kyo jako Zenyatta zarobił cztery likwidacje korzystając z ulta Zarii i dając swojej drużynie znaczącą przewagę.

Jak uważacie, czy świeży zawodnik poradzi sobie z ciążącą na nim odpowiedzialnością?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody