Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Dziś o 18:00 startujemy stream z BlizzConu. Oto czego możemy się spodziewać!

Dziś o 18:00 startujemy stream z BlizzConu. Oto czego możemy się spodziewać!

Dzisiejszego dnia rozpoczyna się wielka feta fanów Blizzarda. O godzinie 18:00 startujemy z naszym streamem aby zaprezentować Wam wszystkie nowości i podyskutować o tym czego możemy się spodziewać!

BlizzCon 2019 to wielka próba Blizzarda. Tegoroczna impreza może okazać się kluczowa dla firmy z Kalifornii po zeszłorocznej klęsce, zwolnieniach i kryzysie piarowym związanym z Hongkongiem i Chinami w tle.

Jednak jako fan Blizzarda mam ogromną nadzieję, że dzisiejsze ogłoszenia okażą się istną bombą atomową w gamingu, która zmiecie ogłoszenia innych firm. Mam nadzieję, że konwent da nam, fanom to, czego ciągle chcemy i oczekujemy.

Dlatego też serdecznie zapraszam Was do ogolądania naszego streamu z Ceremonii Otwarcia i dyskusji o panelach z nowościami. Stream rozpoczniemy o godzinie 18:00 na chwilę przed BlizzConem gdzie porozmawiamy o wszelkich spekulacjach i wspólnie obejrzymy Ceremonię Otwarcia BlizzCon 2019.

Stream odbędzie się na kanale RushingTurtles. Dodatkowo podczas streamu rozdamy kopie gry Overwatch, gadżety Overwatch, figurki Funko POP Overwatch zasponsorowane nam przez sklep internetowy POPVinyl.pl oraz słuchawki Arctis 1 przekazane nam przez firmę SteelSeries!

Oglądaj użytkownika RushingTurtles na żywo na www.twitch.tv

Czego możemy się spodziewać po tegorocznym BlizzConie?

Po pierwsze i nas najbardziej interesujące, Overwatch. Według zapowiedzi i przecieków z ostatniego tygodnia mamy otrzymać coś co nazywa się Overwatch 2. Ma to być rozszerzenie / nowa gra, która zawierać będzie nowy tryb o nazwie Push, misje kooperacyjne w trybie PvE, zupełnie nowe kosmetyki z nową animacją w stylu Avengers, gdzie bohaterowie ponownie łączą siły by stawić czoła przeciwnikom.

Drugim ważnym ogłoszeniem jest wyczekiwane przez wszystkich Diablo 4. Wiemy już, że gra powstaje i jedną z głównych postaci będzie Lilith, matka Sanktuarium. Jednak w dalszym ciągu nie wyciekło zbyt wiele informacji o specyfice gry poza tym, że będą tam wierzchowce, stylistyka gry zostanie utrzymana w mrocznym, gotyckim stylu. Gra ma być ukłonem w stonę fanów Diablo 2, które ma doczekać się Remastera w trakcie oczekiwania na Diablo 4.

World of Warcraft z kolei ma doczekać się powrotu króla Lisza. Najnowszy dodatek ma przenieść nas w rejony Shadowlands. Nowy dodatek ma zaprezentować nam rasę Kyrian oraz krainę Bastion.

Mam nadzieję, że będziecie z nami podczas tego wyjątkowego wydarzenia! Do zobaczenia!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody