Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Dziś w nocy nowy komiks Overwatch!

Dziś w nocy nowy komiks Overwatch!

Scenarzystka Overwatch, Alyssa Wong na łamach swojego Twittera poinformowała o premierze nowego komiksu, która ma nastąpić dziś w nocy!

AKTUALIZACJA:

Po głębszej analizie wpisu Alyssy przepraszamy za wprowadzenie w błąd. Komiksu Overwatch dzisiejszej nocy nie będzie. Wpis na Twitterze artystki odnosił się do nowego komiksu z uniwersum Marvela pt. Future Fight Firsts: Crescent & Io #1, dla którego również tworzy.

Komiksów Overwatch nie widzieliśmy od kwietnia 2018 roku kiedy to swoją premierę miało wydarzenie Archiwa Overwatch z misją Odwet. Posucha fabularna w Overwatch trwała bardzo długo i potrwa jeszcze jakiś czas, aż do premiery Overwatch 2, o którego premierze mamy dowiedzieć się najpewniej w okolicach BlizzConu 2020.

Alyssa, która wraz z Michaelem Chu odpowiada za wątki fabularne w grze poinformowała na łamach swojego Twittera, że dzisiejszej nocy zobaczymy nowy komiks Overwatch.

O czym będzie nowy komiks Overwatch?

Patrząc wstecz na to, co zaprezentowano nam podczas tegorocznego BlizzConu nowy komiks opowie nam moment, w którym doszło do spotkania Winstona, Smugi i Mei z przebłyskami rozmów innych bohaterów o powrocie do służby. Lub może być też tak, że historia opowiedziana w komiksie zdradzi nam plany organizacji na działania, które będą miały swoje miejsce już podczas premiery Overwatch 2. Może to właśnie spotkanie z Lucio?

Który motyw chcielibyście bardziej poznać?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody