Trwa wydarzenie sezonu Halloweenowa Groza

Szczegóły

Dziś w nocy startują ćwierćfinały Overwatch League!

Dziś w nocy startują ćwierćfinały Overwatch League!

Pierwszy sezon inauguracyjny wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Dzisiejszej nocy rozpoczyna się faza playoff, w której w ćwierćfinałach zmierzą się najlepsze drużyny ligi. 

Liga Overwatch okazała się całkiem sporym zaskoczeniem dla większości analityków w branży esportowej. Szczególnie ciekawie sytuacja wygląda w Polsce gdzie czytając często wypowiedzi osób z branży dalej brną w zaparte, że liga jest produktem nieudanym, złym, bez pomysłu. Co innego mówią jednak wyniki finansowe jak i wyniki oglądalności, które mimo każdej kolejnej fazy odrobinę spadały i tak utrzymały się na poziomie przebijającym wszelkie oczekiwania.

Blizzard zaprezentował format w jakiej będą rozgrywane playoffy. Do finałów dostaną się bezpośrednio 2 najlepsze drużyny, które osiągnęły najlepsze wyniki w trakcie trwania rozgrywek. Są nimi Los Angeles Valiant i New York Excelsior. Dodatkowo w playoffach wezmą również udział drużyny, które zajęły kolejne miejsca w poszczególnych etapach rozgrywek tj. Boston Uprising, Los Angeles Gladiators, London Spitfire oraz Philadelphia Fusion.

Podane wyżej cztery drużyny będą walczyły między sobą w serii 3 meczów w formacie BO5. Harmonogram meczów jest następujący:

harmonogram playoff overwatch league

Wspólnie z firmą Blizzard Entertainment przeznaczymy z tej okazji trochę nagród do rozdania 😉 Jak sądzicie, które drużyny zagrają o finały z Los Angeles Valiant i New York Excelsior? Koniecznie dajcie znać w komentarzach komu kibicujecie!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody