Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Echo na oficjalnej grafice! Czyżby jednak grywalną postacią?!

Echo na oficjalnej grafice! Czyżby jednak grywalną postacią?!

Blizzard uruchomił sprzedaż oficjalnych gadżetów na BlizzCon 2019. Wśród nich obraz Overwatch, na którym widzimy Echo!

Przed nami chyba najważniejszy BlizzCon od wielu lat. Po zeszłorocznej klęsce i październikowych skandalach przyszedł czas wytoczyć najcięższe działa. Blizzard właśnie teraz musi pokazać coś co zaskoczy cały świat i póki co przecieki wskazują na to, że będzie to gruba impreza.

Echo to jedna z bohaterek, którą fani chcą koniecznie zobaczyć w grze. ESPN początkowo ujawnił jej obecność w grze i premierę na BlizzCon jednak później sprostowano i poinformowano, że Echo jednak nie pojawi się jako grywalna postać.

Jednak co innego może nam sugerować grafika, która przez moment była dostępna w sklepie Blizzarda przygotowanym pod BlizzCon. Owa grafika pokazuje nowy oddział szturmowy w skład którego wchodzą: Brigitte, Smuga, Reinhardt, Mei, Winston, Łaska i…Echo! Oznacza to, że będzie ona miała swoje kilka sekund podczas BlizzConu.

Echo widoczna jest po lewej stronie zaraz nad głową Smugi. Nie wiem dokładnie czy strzela czy odbija pociski przeciwników więc albo strzela pociskami typu projectile albo ma możliwość odbicia obrażeń podobną do tej którą ma Genji.

Czy Echo będzie grywalną postacią w Overwatch?

Odpowiedź na to pytanie jest proste. Oczywiście, że tak. Blizzard już wcześniej ujawnił społeczności informację o tym, że Echo w końcu zobaczymy w grze. Pozostaje tylko pytanie, czy będzie ona dostępna w ramach trybu pvp czy może tylko w trybie pve?

Na to pytanie pozostanie nam poczekać do piątku kiedy to Blizzard zaprezentuje wszystkie nowości na Ceremonii Otwarcia BlizzCon 2019.

Zapraszamy Was do oglądania relacji bezpośrednio na naszym kanale RushingTurtles na Twitchu. Blizzard dodał nas do swojej listy dozwolonych streamów dzięki czemu będziemy mogli swobodnie prezentować Wam wszystkie nowości, a przy okazji podyskutować o nich. Start piątek 18:00.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody