Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Echo posiada skrzydła Fary ze wczesnej fazy projektu!

Echo posiada skrzydła Fary ze wczesnej fazy projektu!

Przyjrzałem się bardziej szczegółowo wizualizacji Echo i trafiłem na coś ciekawego. Echo jest jedną z najstarszych zaprojektowanych postaci, która przeszła pewne modyfikacje łącząc się z wizualizacją ówczesnej Fary!

W Overwatch istnieje pewna grafika prezentująca bardzo wczesne koncepty postaci w Overwatch. Wiele z tych postaci widzimy aktualnie w grze, ale po prostu w innych wizualizacjach. Na owej grafice znajdziecie również Echo jak i Farę.

Jak się okazuje model Echo został od tego czasu znacznie zmodyfikowany i na najnowszej grafice, która przez moment była widoczna w sklepie Blizzarda, a o której pisaliśmy tutaj ma widoczne skrzydła, które kształtem są niemal identyczne jak skrzydła Fary z jej pierwszych wizualizacji.

Jak widzicie na przestrzeni lat może bardzo wiele się zmienić i deweloperzy zawsze będą sięgali do projektów, które już stworzyli. Podobna sytuacja ma się z Winstonem. Jeśli przyjrzycie się naszemu gorylowi i postaci w czerwieni po prawej stronie zauważycie, że w pierwotnym projekcie Winston również nie posiadał miotacza wiązek energetycznych, a otrzymał ją niejako w spadku po jednym z konceptów bohaterów.

Znaleźliście inne podobne elementy pasujące do poszczególnych bohaterów?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody