Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

ESPN dotarł do dokumentu o Overwatch 2. Zapowiedź na 100% na BlizzCon 2019!

ESPN dotarł do dokumentu o Overwatch 2. Zapowiedź na 100% na BlizzCon 2019!

Nowi bohaterowie, mapy, tryby i tryb fabularny. To zupełnie nowe informacje na temat Overwatch 2, do których dotarł portal ESPN.

Jak poprzednie leaki mogliśmy traktować jak nic pewnego i gdybać sobie co by było gdyby, tak ten przeciek, który zaraz Wam zaprezentujemy jest już na 99% potwierdzony. ESPN nie ma zwyczaju pisać o przeciekach co do których nie mają potwierdzonych informacji. Ten natomiast pochodzi bezpośrednio od pracowników Blizzarda, którzy na BlizzCon otrzymali broszurę informacyjną dotyczącą nowości jakie zobaczymy podczas imprezy.

Overwatch 2 to już pewniak. A przynajmniej tak twierdzi ESPN, który miał okazję obejrzeć nowy dokument z informacjami na temat nowości. Logo Overwatch 2, które zaprezentowaliśmy Wam wcześniej dzisiejszego dnia zdaje się być prawdziwe!

Dodatkowo gracze mają otrzymać tryb fabularny, który będzie przedstawiał wydarzenia w Rio de Janeiro. To tłumaczyłoby spotkanie Reinhardta, Sojourn oraz Lucio, który do tej pory nie był członkiem organizacji. Misja fabularna będzie obejmowała czteroosobową drużynę bohaterów.

W grze pojawią się również drzewka talentów oraz nowe elementy kosmetyczne. W grze zobaczymy również nowy tryb o nazwie Push, a pierwszą mapą dla tego trybu ma być Toronto!

Koniecznie bądźcie z nami od godziny 18:00 w piątek na kanale RushingTurtles. Dzięki uprzejmości Blizzarda będziemy mogli streamować Ceremonię Otwarcia i nowości z gier na łamach naszego kanału! Do tego będziecie mogli upolować trochę nagród z okazji BlizzConu i 5lecia portalu!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody