Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Fabuła Overwatch W KOŃCU ruszy do przodu!

Fabuła Overwatch W KOŃCU ruszy do przodu!

Blizzard zdecydowanie zbyt wolno prezentuje nowe wątki fabularne w grze. Często jedynie przez interakcje, które jak sami przyznali niekoniecznie muszą być w tej samej linii co główny wątek…Ale Michael Chu zapowiedział zmiany!

Blizzard co kwartał prezentuje nam kolejne nowości. Mapy, bohaterów czy kolejne tryby. Jednak bardzo wolno realizuje plany wobec wątku fabulanego, tak bardzo potrzebnego fanom. Do tej pory dowiedzieliśmy się tak naprawdę o dwóch akcjach Overwatch z przeszłości, ale po kontakcie Winstona z pozostałymi agentami nic nie rusza do przodu.

Michael Chu w wywiadzie dla Overwatch Wire potwierdził, że Blizzard planuje opowiedzieć historie, które są bliższe teraźniejszości. Deweloperzy jednak nie poprzestaną na tym i w dalszym ciągu dowiemy się noweych informacji o przeszłości bohaterów jeśli będą wystarczająco ekscytujące i ujawniające coś czego nie wiedzieliśmy o ich życiu.

Nie mogę się nie zgodzić z wypoowiedzią Chu ponieważ Odwet był idealnym przykładem jak powinno się wprowadzać historię do gry. Mam jednak wrażenie, że w pewnym momencie Blizzard nie bardzo wiedział jak poprowadzić dalej nowe wątki. A te są bardzo potrzebne jeśli mają nas utrzymać na dłużej w grze.

Mam również nadzieję, że po zapowiedziach Chu nie będziemy musieli czekać kolejnych sześciu miesięcy na nowości w grze.

Czy ktoś z Was oczekuje jeszcze na kolejne nowe wątki fabularne?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody