Facebook usuwa koncepty skórek Overwatch!

Facebook usuwa koncepty skórek Overwatch!

Ostatnimi czasy na łamach naszej grupy pojawiały się koncepty skórek Overwatch, które potem były usuwane przez Facebooka!

Społeczność niemal od samego początku istnienia Overwatch prezentowali swoje prace dotyczące Overwatch. I nikt tak naprawdę nie miał z tym problemów. Ba, Blizzard później inspirował się takimi skórkami aby stworzyć własne unikalne skiny. Jednak jak widać Facebookowi zaczęło to przeszkadzać.

Skórki Macdonalds usuwane przez Facebook

Jednym z najpopularniejszych miejsc gdzie prezentowane są skiny społeczności to rzecz jasna Facebook. Na platformie codziennie widzę nowe koncepty skinów, których część naprawdę nadaje się do wprowadzenia do Overwatch.

Część fanów stworzyła koncepty skórek MacDonalds, które mimo ciekawej wizji zostają usuwane przez Facebooka. Przekonała się o tym nasza moderatorka, która zamieszczając posty z grafikami skórek Facebooka, wkrótce potem otrzymywała informację o tym, że post łamie standardy społeczności i nie może być już więcej wyświetlany innym użytkownikom. Jest to o tyle dziwne, że prace społeczności są z reguły przez nią oznaczane.

Wśród najbardziej kontrowersyjnych postów, które znikały były poniższe skórki:

Sytuacja jest o tyle dziwna, że rzadko kiedy znikają jakiekolwiek inne koncepty…Wyczuwam spisek!

A tak poważnie co sądzicie o takim usuwaniu postów, które bądź co bądź nie mają jak łamać standardów społeczności Overwatch?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody