Fanowi ukradziono PS4 z Overwatch, a Blizzard zrobił więcej niż sądzicie

Fanowi ukradziono PS4 z Overwatch, a Blizzard zrobił więcej niż sądzicie

Jak to się mawia, nieszczęścia chodzą parami. Nie dość, że dwóm fanom obrobiono dom to w dodatku skradziono Sony Playstation 4 z zainstalowanym tam Overwatch. Jesteście ciekawi jak zakończyła się ta historia?

Jeden z użytkowników Reddit na łamach forum poinformował, że jego dom został obrabowany przez złodziei przez co stracił wiele cennych rzeczy, w których znajdowała się również konsola Playstation 4, na której miał zainstalowaną grę Overwatch. Jego zasmucony brat postanowił napisać do Blizzarda by poinformować firmę, że jest jej wdzięczny za to, że mimo straty może pograć w darmowy weekend w Overwatch. Blizzard postanowił odpowiedzieć w bardzo osobisty sposób, a to w jaki sposób to zrobił pokazało jak firma traktuje swoich wiernych fanów.

Jestem wdzięczny, że napisałeś do nas właśnie dziś i w jaki sposób pokazałeś jak przetrwałeś tę niefortunną sytuację. Myślę, że to naprawdę niesamowite, że odnajdujesz pozytywy tej sytuacji mimo, że ciężko pogodzić się z tym, że coś Ci skradziono(…) Widzimy jednak Twoje spojrzenie na sytuację i Twoją przyjemność z grania w Overwatch, dlatego też chciałbym rozszerzyć moje podziękowanie dla Ciebie jako jednego z członków naszej społeczności(…) Chciałbym podarować Tobie kopię Overwatch na PC! Dzięki temu będziesz mógł kontynuować rozgrywkę w Overwatch nie musząc czekać na darmowy weekend. Będziesz mógł kontynuować grę po weekendzie jako, że jest to standardowa wersja Overwatch i należy do Ciebie…

Takie historie zawsze budują. Blizzard pokazał się z bardzo dobrej strony pijarowo i udowodnił, że nie jest zamknięty na problemy, które napotyka społeczność fanowskach ich produkcji. Gratulujemy zagrania i życzymy jak najmniej takich akcji w przyszłości. W końcu nie chcemy aby komukolwiek działa się krzywda.

Kategoria:Aktualności, News

Komentarze

  • Gucio

    A co jak napszykład on nie ma dobrego komputera i mu gra nie pujdzie albo pujdzie w rzałosnych 30 fpsach. Powinni chłopaka zapytać czy ma konsole czy może peceta, bo tak to morzliwe że sobie nie pogra a szkoda bo został okradziony i napewno ucieszyłby się gdyby dali my jakiś wybur no nie?

    • Fan

      jprd czlowieku ile błędów zrobiłeś xD jakaś patologia chyba xD

Powiązane artykuły