Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Figurka Tracer prosto z Polski

Figurka Tracer prosto z Polski

Fani Overwatch na wiele sposobów pokazują swoje oddanie Blizzardowym markom. Nie byłoby w tym nic ciekawego gdyby nie jeden mały fakt. Figurka Tracer, o której piszemy została wykonana przez Polaka!

jxRTXy6

Tomek (Mankej) bo o nim mowa – jest 25-letnim studentem architektury krajobrazu. Pochodzi z Suwałk i rzeźbieniem z gliny zajmuje się od około 4 lat. Do prac podchodzi bardzo profesjonalnie czego efektem jest widoczna poniżej figurka Tracer.

Sama figurka została wykonana w 28 godzin, które Mankej podzielił na 3 dni robocze. Swoją prace regularnie streamował za pomocą Twitcha, również w dniu premiery beta testów Overwatch. Jednak aby dokończyć pracę wraz z pełnym pokryciem farbą potrzebowałby jeszcze około 50 godzin. Według mnie – bardzo czasochłonne. Jednak efekt piorunujący!

1QeCa3V 2bZ2Fou Yq45uFv WK9NKRk n73aU7j LrcrCmc jxRTXy6

Jednak poza galerią mamy dla Was coś jeszcze ciekawszego – speed sculpte (jak speed painting) wideo, które umieścił na swoim kanale na YouTube. Koniecznie obejrzyjcie bo naprawdę warto.

Jest jednak zagrożenie – jeśli Blizzard nie przyzna Mankejowi bety Overwatch zniszczy młotkiem figurkę. My jednak mamy nadzieję, że jednak mimo wszystko pozostawi ją sobie na pamiątkę!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody