Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Funkcja kolorowania skórek – sprawdziłaby się?

Funkcja kolorowania skórek – sprawdziłaby się?

Różowy Żniwiarz, biała Smuga, czy może diabelsko czarna Mei? Jak wykorzystalibyście taką funkcję?

Na Reddicie po raz kolejny pojawił się ciekawy post. Tym razem padło na skórki, a dokładnie funkcję ich kolorowania. O ile pomysł jest genialny i raczej prosty w wykonaniu, o tyle ciężko byłoby ustalić sposób płatności i cenę takiej modyfikacji. Płacilibyśmy w kredytach, gotówką, czy może punktami zdobytymi pod koniec sezonu? Pomysłów i rozwiązań zapewne byłaby masa, lecz najpierw przyjrzyjmy się dokładniej samej koncepcji.

Samo okno wygląda bardzo minimalistycznie, by było możliwie najprostsze w obsłudze. Wszystko wygląda jakby było gotowym projektem czekającym na wprowadzenie na serwery live. Szkoda, że to tylko koncepcja… 🙁

Patrząc na sam projekt, można śmiało stwierdzić, że sprawdziłby się w Overwatch. Niósłby ze sobą same pozytywy – większa różnorodność i oryginalność wśród graczy. Sam fakt pokolorowania swojego ulubionego bohatera wybranym przez siebie kolorem sprawia, że gra byłaby bardziej przystosowana do osobistych preferencji gracza. I właśnie dlatego warto byłoby dodać tę funkcję lub chociaż dać jej szansę i przetestować.

Co sądzicie o takiej formie personalizacji? Jesteście za, czy przeciw? Chcielibyście mieć większy wpływ na wygląd Waszych ulubionych bohaterów? Czy według Was skórki to nie za mało?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody