G2.Kinguin uruchamia dywizję Overwatch

G2.Kinguin uruchamia dywizję Overwatch

Dzisiejszego dnia do grona profesjonalnych drużyn w Overwatch dołączyło G2, które zarządzane jest przez naszego rodaka – Jakuba “Lothara” Szygulskiego.

g2 overwatch team

G2 wierzy w potencjał eSportowy Overwatch. Dlatego też postanowił utworzyć dywizję, która będzie walczyła o najwyższe trofea w międzynarodowych turniejach, które w przyszłości zostaną utworzone na całym świecie.

W drużynie znajdują się Hugo “Flippy” Perhirin, Seb “Numlocked” Barton, Stefan “schocky” Berends, Michael “Mike” Adams, Théo “Tek” Guillebaud i Jean-Louis “KnOxXx” Boyer. Wszyscy powyżsi gracze od lat osiągali sukcesy na arenie Team Fortress 2. Menadżerem drużyny został Michael “Mitsy” Debus, który będzie jednocześnie rezerwowym drużyny.

Zespół G2 zarządzany jest bezpośredno przez Jakuba “Lothara” Szygulskiego, który reprezentuje G2 w Hearthstone. Sam wypowiedział się w następujący sposób o utworzeniu dywizji:

Jako zagorzały fan i veteran FPSów byłem bardzo podekscytowany gdy ogłoszono Overwatch. Nie wyobrażam sobie aby tytuł ten nie namieszał w branży eSportowej. Łącząc FPS z Mobą gra będzie unikalnym produktem dlatego też naturalną koleją rzeczy było wyszukanie utalentowanych gaczy i utworzenie zespołu reprezentujacego nasze barwy i wartości. Jestem dumny mogąc ogłosić, że G2 jest jednym z pierwszych organizacji, które utworzyły dywizję Overwatch, którego osobiście jestem wielkim fanem. Nie możemy się doczekać nadchodzacych turniejów, które pojawią się w przyszłości. Zapamiętajcie moje słowa: G2 będzie najlepsze! Powitajcie ciepło nasza drużynę.”

overwatchg2

A wy jak sądzicie? Ugrają coś na scenie Overwatch?

Kategoria:Aktualności

Komentarze

Powiązane artykuły