Gadżety Overwatch w innych grach już dostępne

Gadżety Overwatch w innych grach już dostępne

Gracie w inne gry ze stajni Blizzarda? Kupiliście wersję Overwatch w wersji Origin ? Mamy dla was dobrą wiadomość dodatki stylizowane Overwatch w grach takich jak World of Warcraft, Starcraft II, Hearthstone, Diablo III, Heroes of the Storm powinny już być dostępne na waszych kontach battle.net!

origins_edition-933x445

Przyjrzymy się teraz dokładnie co możecie zyskać w różnych grach od Blizzarda jak zdecyduje się na zakup gry Overwatch w wersji Origin.

W World of Warcraft otrzymacie specjalnego peta Małego Winstona, który będzie wam towarzyszył w waszych codziennych przygodach. Czy wy też nie możecie się mu oprzeć ?
baby winston

Następną pozycją na naszej liście jest popularny RTS od Blizzarda – Starcraft II w którym to otrzymacie specjalnie ikonki bohatera przedstawiające Soldiera 76, Reapera, Winstona, Pharrah, Tracer oraz Bastiona.

overwatch-origin-edition-starcraft-2-portraits

Pisaliśmy już jakiś czas temu o specjalnym rewersie na karty w popularnej karciance Hearthstone, a więc tylko dla przypomnienia dodajemy tę pozycję do naszego zestawienia gadżetów w grach od Blizzarda.

tumblr_nxh269DDPa1rql04vo1_1280

Anioł w krainie Diablo ? Czemu nie… W nagrodę za zakupienie gry Overwatch w wersji Origin dostaniecie skrzydła Mercy, które możecie dodać do swojej postaci w Diablo III. Czy nie prezentują się one epicko ?mercy-wings

No i pozostała nam już tylko jedna gra Heroes of the Storm czyli tytuł typu moba od Blizzarda. Nie przez przypadek tę właśnie grę zostawiliśmy na sam koniec. O ile pozostałe dodatki w większości były dodatkami czysto wizualnymi o tyle w Hotsie dostajemy zupełnie nową postać Tracer.

maxresdefault

Na koniec postaramy się odpowiedzieć na kilka pytań, które mogły wam przyjść do głowy podczas czytania tego artykułu.

P: Czy muszę zakupić wersję Origin Overwatch w przedsprzedaży ?

O: Nie! Wystarczy, że kupisz grę w wersji Origin w dowolny terminie nie koniecznie w przedsprzedaży.

P: Zakupiłem wersję Origin w przedsprzedaży, ale nie przez oficjalny sklep Blizzarda. Czy otrzymam wszystkie dodatki w innych grach?

O: Gracze którzy kupili pudełkową wersję Origin otrzymają swoje bonusy w momencie gdy otrzymają grę czyli nie wcześniej niż 24 maja. Zarówno w przypadku konsol jak i komputerów w pudełku będzie znajdował się specjalny kod, który pozwoli na odebranie wszystkich wyżej wymienionych dodatków do gier.

P: Co jeżeli zakupiłem wersję Origin w przed sprzedaży, ale zrobiłem to przez sklepy Playstation lub Xbox?

O: Wszyscy gracze którzy zdecydowali się na taką formę zakupu otrzymają swoje dodatki w dniu premiery gry.

P: Czy jeżeli pokażę dowód zakupu w dziale obsługi klienta w Blizzardzie to otrzymam wcześniej wszystkie bonusy?

O: Nie, dział obsługi klienta nie będzie rozdawał kodów na bonusy na podstawie dowodów zakupu gry.

P: Kiedy otrzymam skórki do bohaterów w Overwatch?

O: Wszystkie skórki w Overwatch zostaną automatycznie odblokowane na twoim koncie w momencie pierwszego włączenia gry w dniu premiery.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody