Gra po 100 godzin jedną postacią i nie zamierza przestać!

Gra po 100 godzin jedną postacią i nie zamierza przestać!

Fani Overwatch nas cały czas zaskakują. Jeszcze przed ok 2 miesiącami informowaliśmy o zapaleńcach, którzy dążą do uzyskania jak największego poziomu, a teraz pewien koleś wpadł na pomysł aby rozegrać 100 godzin każdym herosem.

Treeboydave postanowił zrobić coś czego nie dokonał jeszcze żaden z fanów Overwatch – a przynajmniej nikt jeszcze tego nie ogłosił. Zamierza zagrać aż 2400 godzin w Overwatch – po 100 każdą postacią i z tego co widzimy udaje mu się to całkiem dobrze.

Jest zdecydowanie bliżej ukończenia zadania niż dalej jednak cały gdy zaprezentowano Orisę doszło mu kolejne 100 godzin grania. I tak będzie za każdym razem gdy będzie dochodziła kolejna postać. Sądzimy jednak, że zanim pojawi się nowy bohater ten zdąży już ukończyć swoje zadanie o ile będzie grał 6 godzin dzień w dzień przez najbliższe 166 dni.

Pomysł na wyzwanie powstał kiedy zmienił swojego maina z Łaski na Mei. Wtedy zorientował się, że chce poznać każdą postać, zobaczyć co może zaoferować oraz mieć radochę z gry.

Mialem sporo zabawy grając Łaską, ale zmieniłem ją na Mei o odkryłem, że też jest niesamowicie fajna.

Zbliżałem się do 100 godzin gry Łaską i pomyślałem, że grając Mei też osiągnę taki poziom. Wtedy zdecydowałem, że zagram wszystkimi bohaterami 100 godzin.

Jak przyznaje nie ma stałej pracy więc ma bardzo dużo czasu na grę w Ovewatch. Pracuje na pół etatu więc może sobie pozwolić na więcej czasu z grą.

Treeboydave postanowił spełnić jeszcze zadanie poboczne. Podczas 100 godzin gry każdym bohaterem zamierza zdobyć wszystkie odznaczenia dla poszczególnych bohaterów. Przy części z nich musiał jednak poprosić społeczność Overwatch o pomoc. Jak jednak dodaje, społeczność wykazała się niesamowitą wyrozumiałością mimo, że jest określana jako wyjątkowo toksyczna.

Jak dodał na koniec:

Może kiedyś zdecyduję się na 100 godzin gry Hanzo…

Źródło: PvPLive.net

Skomentuj post i wygrywaj nagrody