Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Ten gracz zagrał każdym bohaterem aż 100 godzin!

Ten gracz zagrał każdym bohaterem aż 100 godzin!

Prawie rok temu informowaliśmy Was o challenge’u, który jeden z fanów postanowił wykonać w ramach zabawy – zagrać 100h każdym bohaterem. Początkowo mało kto wierzył, ale dziś mogą sobie pluć w brodę – typowi udało się!

Treeboydave, bo tak nazywa się gracz, udowodnił że takie zadanie jest wykonalne. Mając bardzo dużo czasu za dnia mógł swobodnie spędzać godziny na graniu w Overwatch.

Jak wspomnieliśmy na początku, całe zadanie zajęło mu ponad rok. Decyzję o zagraniu 100 godzin każdym bohaterem tłumaczył w następujący sposób.

Mialem sporo zabawy grając Łaską, ale zmieniłem ją na Mei o odkryłem, że też jest niesamowicie fajna.

Zbliżałem się do 100 godzin gry Łaską i pomyślałem, że grając Mei też osiągnę taki poziom. Wtedy zdecydowałem, że zagram wszystkimi bohaterami 100 godzin.

I jak się okazuje ostatecznie dopiął swego, grając nawet Hanzo 😉 Jego statystyki są równie imponujące: aż 9000 wygranych meczów przy zdobyciu ponad 3000 poziomów. Ma jednak kolejny cel, chce rozegrać po 150 godzin każdym bohaterem, jednak grając już we wszystkie tryby.

Pracując w systemie zmianowym i przesiadując przed komputerem Treeboydave znalazł sporo czasu na swoją nową miłość – Overwatch.

A Wam jak długo zdarza się grać w Overwatch?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody