Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Gracze chcą zmiany nazwy nowego bohatera z Burzyciela na Hammonda

Gracze chcą zmiany nazwy nowego bohatera z Burzyciela na Hammonda

Burzyciel (Wreacking Ball) zapowiedziany i dodany na serwerach testowych PTR wprowadził spore zamieszanie. Z jednej storny fani narzekali, że jest zbyt OP, zdrugiej natomiast dziwili się, jak można dodać do gry chomika. Teraz chcą aby zmienić jego nazwę.

Imię Hammond towarzyszyło nam od bardzo dawna kiedy Blizzard zaczął ujawniać kolejne elementy układanki wątku fabularnego na Kolonii Księżycowej Horyzont. Wtedy też po raz pierwszy usłyszeliśmy o Hammondzie. Jednak to co nas najbardziej zmyliło to fakt, że na zdjęciu pokazany był szympans. Cały świat oszalał i już oczekiwaliśmy nowego bohatera w mechu. I poniekąd to się sprawdziło. Do momentu kiedy Hammondem okazał się być…chomik.

I wszystko było okej do momentu gdy chomik zmienił nazwę z Hamonda na Burzyciela. Nazwę tą bohater przyjął po ewakuacji z kolonii i lądowaniu na zniszczonych ziemiach Australii. Musiał zachować anonimowość i ukrywać swoją prawdziwą tożsamość stąd przyjął nazwę Burzyciel.

Jednak społeczność zdaje się nie używać praktycznie w ogóle tej nazwy. Gracze chcieliby aby nowy bohater zmienił nazwe na Hammond. Byłoby im dużo prościej i łatwiej komunikować się z grającymi Burzycielem. I mimo, że bardzo mocno wspieram aby ten bohater zmienił nazwę to wydaje mi się to niemożliwe z dwóch powodów. Niektórzy bohaterowie posługują się pseudonimami jak np Złomiarz, Żniwiarz czy Smuga. Hammond to imię, które musi być ukryte zatem kwestia pseudonimu zdaje się prosta. Drugim powodem jest fakt, że Blizzard raczej nigdy nie zmienił nazwy bohatera od tak sobie. I mimo, że dalej będzie nazywany Burzycielem gracze sami będą używać dalej nazwy Hammond. Przynajmniej ja tak robię 😉

Czy Burzyciel powinien zmienić nazwę w grze na Hammond?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody